Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. si dlhodobo udržiava stabilné ceny svojich služieb a navyše k nim pravidelne ponúka kampaňové benefity pre nových aj verných zákazníkov.

Novú jarnú kampaň uvádza na trh od 1. apríla 2017.

„Naším cieľom nie je zvyšovať ceny, ale zvyšovať kvalitu a relevanciu ponuky programov. Na prvom mieste je spokojnosť zákazníkov, a preto prinášame vždy niečo navyše. Napríklad teraz dávame možnosť užiť si 99 programov balíka Maxi za cenu nižšieho balíka Štandard, alebo nezáväzne si vyskúšať mobilnú televíziu DIGI GO na 3 mesiace zadarmo,“ vyjadril sa Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DIGI SLOVAKIA.

Viac za menej a nové HD kanály

Noví aj verní zákazníci satelitnej i káblovej televízie DIGI získajú najvyšší balík programov Maxi za cenu nižšieho balíka Štandard na celé 3 mesiace. Stačí, ak sa zaviažu využívať balík Maxi na 24 mesiacov. To isté platí aj pre zákazníkov internetu, ktorý môžu mať na 3 mesiace najrýchlejší INTERNET Maxi za cenu základného programu INTERNET Štandard.

„Na satelite i káblovke pribudli do balíka MAXI celkovo až 2 nové HD kanály, dokumentárny HISTORY HD a VIASAT HD. Po nedávnom rozšírení ponuky slovenských HD kanálov, ktorá prebehla 1.2.2017 je to ďalší krok smerujúci k zvyšovaniu kvality bez zmeny ceny pre koncového zákazníka“ doplnil Roman Vavrík.

Programové balíky ako bonus

Kampaň prináša aj výhodu vo forme bezplatného sledovania balíkov Maxi, Extra HBO a Extra Šport HD+ na 1 mesiac pre všetkých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať káblovú či satelitnú televíziu DIGI na 2 roky.

DIGI GO zadarmo

Okrem vyššie spomenutých benefitov každý zákazník získa až na 3 mesiace bezplatný prístup k mobilnej televízii DIGI GO, ktorá je nabitá exkluzívnym športom. Všetci tak budú mať možnosť kedykoľvek a kdekoľvek sledovať atraktívny futbal vrátane anglickej Premier League, španielskej La Ligy či Ligy majstrov UEFA, ako aj svetové tenisové turnaje ATP a WTA.

Káblovka v digitálnej kvalite pre každého

Noví i verní zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre káblovú televíziu DIGI, získajú zariadenie na príjem vysielania v digitálnej kvalite bez mesačných poplatkov za prenájom. Za 24 mesiacov viazanosti tak ušetria 36 eur za set-top box alebo CA Modul, ktorý je takmer neviditeľné praktické zariadenie vhodné do modernejších televízorov.

Žiadne inštalačné a aktivačné poplatky

DIGI SLOVAKIA aj naďalej víta nových zákazníkov bez poplatkov za inštaláciu a aktiváciu služby, vďaka čomu ušetria až do 76,50 €.