Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Brány 21. ročníka veľtrhu REKLAMA POLYGRAF sa otvoria 13. mája 2015 na výstavisku PVA EXPO Praha – Letňany. Epson sa tu predstaví vo vlastnej expozícii a ponúkne návštevníkom zaujímavý program. Predvedie, že tlačiť možno takmer na čokoľvek a zúžitkuje aj vlastné motívy návštevníkov. Tlačové riešenia od spoločnosti Epson budú k videniu v hale 4A na stánku číslo 10.
Epson nebude opäť chýbať na najväčšom medzinárodnom veľtrhu reklamy, médií, polygrafie a obalov v strednej a východnej Európe. „V tomto roku chceme návštevníkom ukázať, že Epson búra hranice možností tlače a vie potlačiť takmer všetko – od nábytku, cez tapety, tienidlá lámp, až po klasické oblečenie,“ uviedla Kateřina Sedláčková, Pro Graphic Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson. „Účastníci veľtrhu si môžu priniesť aj vlastné motívy, ktoré im následne prenesieme do reality. Môžu sa tak presvedčiť, že Epson dnes pokrýva takmer všetky oblasti veľkoformátovej tlače, a to s využitím výhradne vlastných technológií a vývoja, „ doplnil Martin Lucký, Pre Sales Specialist spoločnosti Epson.

Epson2
Najväčším lákadlom v kategórii veľkoformátovej tlače značky Epson bude novinka – tlačiareň SureColor SC-P800. K videniu budú aj ďalšie tlačiarne z produktových radov SureColor a Stylus Pro. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky živej tlače, ako aj na technologické videá doplňujúce vystavené modely.
K videniu bude aj nová labelová tlačiareň Epson ColorWorks C7500, ktorá je skvelým riešením pre malosériovú tlač farebných štítkov. Firmy vďaka nej môžu plniť požiadavky na tlač štítkov spoľahlivo, za dobrú cenu, s vysokou rýchlosťou a v požadovanej kvalite priamo na pracovisku. „Tlačiareň C7500 pomáha eliminovať náklady súvisiace s predtlačou, pretože umožňuje tlač štítkov na mieru podľa aktuálnych potrieb,“ uviedol Robert Matuška, Business Account Manager spoločnosti Epson Europe.

Značky: