Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Laserové modely medzi niekoľkými úplne novými inštalačnými produktmi na ISE 201

Na tohtoročnom ročníku ISE predstaví spoločnosť Epson niektoré zo svojich najviac pôsobivých produktov vo svojej histórii účasti na tejto výstave. Tieto nové modely, medzi ktoré patria prvé laserové inštalačné projektory využívajúce širokú škálu technologických inovácií, rozširujú existujúci produktový rad a spoločnosť Epson tak naďalej upevňuje svoju  silnú pozíciu na trhu.

Na tohtoročnom ročníku budete mať možnosť prvýkrát uvidieť novú vlajkovú loď inštalačných projektorov Epson. Roman Vejražka, Business Account Manager spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: „Je pre nás nesmiernym potešením predstaviť nové laserové produkty pre tento segment, a to vrátane tohto nového projektoru. Usilovná práca na tejto rade trvala niekoľko rokov a je výsledkom vskutku nevídanej výške investícii do prelomových technológií inšpirovaných skúsenosťami zákazníkov. Cieľom tohto úsilia bolo zaistiť, aby naše produkty spĺňali tie najvyššie očakávania zákazníkov.“

Okrem týchto nových laserových modelov vystavuje Epson nový rad menších inštalačných projektorov EB-G7000 (EB-G7800, EB-G7200W, EB-G7000W,  EB-G7905U, EB-G7900U, EB-G7400U). Tento rad je ideálny pre použitie v zasadacích miestnostiach, prednáškových miestnostiach alebo veľkých učebniach. Ponúka množstvo kvalitatívnych, funkčných a užívateľsky prívetivých vylepšení, ktorých výsledkom sú vysoko kvalitné a profesionálne prezentácie napomáhajúce vytvárať správnu atmosféru vo veľkých priestoroch.

Návštevníci môžu očakávať, že okrem týchto pôsobivých noviniek uvidia v stánku spoločnosti Epson celý rad existujúcich produktov a riešení pripravených pre profesionálny AV segment. Ak chcete zistiť viac, ta navštívte našu výstavnú stránku na adrese: www.epson.eu/ise.

Spoločnosť Epson bude na ISE 2016 (9. – 12  februára 2016) vystavovať v hale 1 v stánku H90.

Značky: