Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Plochá UV tlačiareň Epson SC-V1000 formátu A4 je kompaktné a cenovo dostupné zariadenie na produkciu vysoko kvalitných obrázkov na širokej škále substrátov pre malé podniky.

Spoločnosť Epson vyrobila základnú plochú UV tlačiareň vo formáte A4, ktorá je špeciálne určená pre potreby malých podnikov v odvetví propagačného tovaru.

Vysoko kompaktné a cenovo dostupné zariadenie SureColor V1000 dokáže tlačiť na takmer akýkoľvek pevný povrch, takže je ideálny na vytváranie reklamných a personalizovaných predmetov.

SC-V1000 bude zaujímať množstvo firiem, od predajcov fotografií a výrobcov drobného tovaru až po elektronické obchody a návštevnícke atrakcie, ako sú zábavné parky.

Model SC-V1000 je založený na oceňovanej technológii SureColor spoločnosti Epson a ako taký môže priamo tlačiť na celý rad substrátov až do hrúbky 70 mm, vrátane akrylátov, polykarbonátov, PVC, hliníka, kovu, polyesteru, penových dosiek, styrénu, dreva alebo kameňa.

Vďaka integrovanému systému zásobníkov atramentu so 6 farbami (CMYK plus biela a lak) sú obrázky vytlačené na SC-V1000 extrémne presné, detailné a dajú sa ľahko prispôsobiť. Veľmi kompaktný pôdorys (699 mm x 699 mm) umožňuje tlačiareň jednoducho umiestniť na väčšinu štandardných pracovných alebo osobných stolov, a pretože zariadenie za sebou nevyžaduje žiadny priestor, nie je problém s umiestnením do rohu alebo k stene.

Okrem svojho kompaktného a cenovo dostupného prevedenia sa model SC-V1000 tiež mimoriadne ľahko ovláda a nevyžaduje žiadnu ručnú údržbu, pretože je vybavený automatickým čistiacim systémom aktivovaným prostredníctvom intuitívnej a jednoduchej dotykovej obrazovky.

Výmena atramentov je mimoriadne jednoduchá vďaka technológii RIPS (Replaceable Ink Pack System) spoločnosti Epson. Tlačiareň SC-V1000 je štandardne vybavená integrovaným systémom na filtráciu vzduchu a funkciou na potlačovanie zápachu.

Zariadenie SC-V1000 umožňuje pripojenie cez USB alebo Wi-Fi a je dodávané so softvérom Epson Edge Print RIP, pripojením k Epson PORT a trojročnou zárukou pre pokoj v duši.

„Sme nadšení, že nám tlačiareň SC-V1000 umožnila vstúpiť na trh s malými plochými UV signage tlačiarňami,“ hovorí Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK. „Táto kompaktná a cenovo dostupná UV LED plochá signage tlačiareň na trh s propagačnými predmetmi sa vyznačuje množstvom jedinečných funkcií spoločnosti Epson a vysoko kvalitnou tlačou na širokú škálu predlôh.“

SC-V1000 bude od júla 2024 k dispozícii u predajcov Epson v celej Európe.

Značky: