Fototest Galaxy S10 vs. Galaxy S10e: Aké sú hlavné rozdiely?

0

Zoom s Galaxy S10

Optické priblíženie je jedným z hlavných rozdielov, prečo využiť drahší model S10.

Verdikt

Výsledky nášho testu nás prekvapili. Od začiatku sme k obom smartfónom pristupovali ako k identickým s rozdielom zoomu. Prekvapivo sme ale zistili, že fotky na Galaxy S10 boli sýtejšie. Nie vždy bola táto postprodukcia výhodou. Používateľom sa ale takýto typ fotiek páči viac, ak keď je často menej reálny.

Chcete zoom? Môžete si priplatiť 150 EUR a získať Galaxy S10 s tromi zadnými fotoaparátmi. Nie je to jediné, za čo budete platiť. S10-tka ponúka ďalšie možnosti než len jeden objektív navyše. Pokiaľ ale nechcete míňať ani o euro naviac a obávali ste sa kvality fotiek S10e, môžeme vás upokojiť. Galaxy S10e fotí výborne. Menej „fancy“ ale viac realistickejšie.

Obsah testu

  1. Štandardné fotky
  2. Kreatívne fotenie
  3. Zoom s Galaxy S10 a Verdikt

Prečítajte si aj:

Veľký fototest Huawei P30 Pro vs. Samsung Galaxy S10: Ktorá vlajková loď fotí lepšie?

1 2 3

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>