Vianočný zhon za darčekmi sa ešte len začína, FunFónistom však už bolo nadelené. Prvým tohtoročným darčekom bude pre mnohých balík Gigofka, ktorý je pre zákazníkov s profilom FunFón Férofka dostupný od 6. decembra 2017. Vďaka navýšeniu objemu dát o 100 % môžu predvianočné žúry i vianočnú pohodu zdieľať s kamošmi dvakrát viac.   

Orange vianočnú „dátovú“ nádielku pre FunFónistov uviedol ešte pred spustením najväčšieho vianočného ošiaľu. Dátový balík Gigofka nahradí 500fku, ktorá po troch rokoch v ponuke FunFónu k 6. januáru 2018 končí. Gigofka zákazníkom s profilom FunFón Férofka poskytne dvojnásobný objem predplatených dát za rovnakú cenu – 5 eur.

FunFónisti tak majú k dispozícii 1 GB dát s platnosťou 30 dní od aktivácie. Ak im na zdieľanie zážitkov s kamošmi nebude tento objem stačiť, môžu si ho za 3 eurá obnoviť, a to koľkokrát budú potrebovať. K ďalšiemu surfovaniu potom vždy dostanú balík s rovnakým objemom – 1 GB.

Informácie o možnostiach aktivácie balíka a podmienkach využívania balíka Gigofka sú dostupné na www.funfon.sk v časti FunFón Gigofka.

Značky: