Google testuje odporúčania od miestnych sprievodcov v svojich mapách

0

Testovaná novinka posilní pozíciu aplikácie Google Mapy medzi turistami. Používateľom umožní riadiť sa podľa odporúčaní miestnych.

Aplikácia Google Mapy sa vyvinula z jednoduchej navigácie na vplyvného hráča. Vďaka možnosti zdieľania fotografií a recenzií sa zmenila na sociálnu platformu. Teraz prichádza s ďalšou novinkou, ktorá výrazne zlepší jej používania. Správu uverejnil portál AndroidPolice.

Nová funkcionalita umožní používateľom riadiť sa podľa miestnych sprievodcov, čím získajú odporúčania na miesta, ktoré stoja za návštevu. V kombinácii s fotografiami a recenziami sa tak mapy ešte viac zatraktívnia. 

Testovanie aktuálne prebieha v deviatich mestách, konkrétne ide o Londýn, New York, San Francisco, Tokio, Sao Paulo, Bangkok, Dillí, Osaka a Mexico City. Funkciu nájdu používatelia v karte Pre Vás.

Zdroj náhľadovej fotografie: AndroidPolice

Zdroj: AndroidPolice

Prečítajte si aj:

Google Mapy budú ešte šikovnejšie: Audio preklady priamo v aplikácii prichádzajú na Android aj iOS

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>