HBO GO pre iOS dostalo po dvoch rokoch aktualizáciu: Konečne pribudol offline režim

0

Skoro do roka a do dňa od vydania tejto funkcie pre Android.

Lokálne zastúpenie služby HBO vydalo konečne novú verziu aplikácie pre iOS. V App Store bola až donedávna dostupná verzia 5.6.1 z 19. 9. 2018. Po viac ako dvoch rokoch, od 23. 9. 2020, je k dispozícii na stiahnutie nová verzia 5.9.4.

Kľúčovou novinkou novej verzie aplikácie HBO GO pre platformu iOS je funkcia offline režimu. Vďaka nej si môžete stiahnuť takmer všetky seriály alebo filmy z ponuky HBO GO do vášho iPhonu či iPadu a obsah sledovať aj v prípade, že nemáte k dispozícii pripojenie do internetu. Táto funkcia je už rok dostupná pre Android.

HBO GO vo verzii 5.9.4 vyžaduje k spusteniu systém iOS 10.3 a novší. Stiahnuť a sledovať offline môžete až 25 súborov. Obsah vám bude k dispozícii nasledujúcich 30 dní.

Google Play
App Store

Stiahnite si HBO GO pre Android a iOS

Zdroj: App Store

Prečítajte si aj:

Dočkali sme sa: Slovenské HBO GO dostalo offline režim (DOPLNENÉ)

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár