Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HONOR predstavil na čínskom trhu nový systém HONOR MagicOS 7.0. HONOR MagicOS 7.0 zlepšuje používateľský zážitok vďaka inteligentnej konektivite a službám, plynulému výkonu, vylepšenému zabezpečeniu a ochrane súkromia. Prináša celý rad riešení zameraných na používateľa, ktoré fungujú v rámci rôznych  systémov a zariadení, čím sa demonštruje odhodlanie značky vytvoriť nový inteligentný svet pre každého.

Inteligentné pripojenie pre ľahší život

Systém MagicRing, ktorý spoločnosť HONOR predstavila vo verzii 7.0, umožňuje zdieľanie služieb medzi systémom a zariadeniami. Na rozdiel od manuálnych prepojení v tradičných riešeniach umožňuje MagicRing od spoločnosti HONOR automatické vzájomné prepojenie viacerých zariadení v rámci rovnakého účtu a nízkej spotreby energie.

MagicRing nielen spája zariadenia, ale aj ich služby. Úplne nové riešenie umožňuje používateľom používať rovnakú sadu klávesnice a myši pre viacero zariadení, prijímať hovory a notifikácie na inom zariadení ako na smartfóne a nepretržite spúšťať aplikácie na všetkých prístrojoch. Vďaka bezpečnému a plynulému zdieľaniu služieb a informácií, uľahčuje MagicRing prevádzku viacerých zariadení a zvyšuje ich prepojenie s rýchlym prenosom dát.

Napríklad funkcia HONOR Note poskytuje offline prístup k informáciám, anotáciu PDF a synchronizáciu zvuku a textu tak, aby vyhovovala pracovným a študijným potrebám používateľov. Funkcia HONOR Note je súčasťou technológie MagicRing a umožňuje synchronizáciu údajov medzi rôznymi zariadeniami.

Smart služby, ktoré sa zlepšujú s používaním

Systém HONOR MagicOS 7.0 prináša celý rad vylepšení systému Magic Live Engine. Poskytuje používateľom inteligentné odporúčania pre rôzne scenáre vďaka svojim schopnostiam machine learningu, čím pomáha používateľom zvládať každodenné úlohy s mimoriadnou efektivitou.

HONOR MagicOS 7.0 tiež zavádza funkciu Magic Text, ktorá inteligentne rozpoznáva text na obrázku a konvertuje ho do súboru, čím zvyšuje produktivitu na maximum. Jediným ťuknutím môžu používatelia naskenovať text pomocou fotoaparátu a uložiť ho ako súbor PDF.

Plynulý výkon pre bezproblémové používanie

HONOR MagicOS kombinuje potenciál technológií HONOR OS Turbo X, HONOR GPU Turbo X a HONOR Link Turbo X. Systém je tak výkonovo optimalizovaný pre čo najlepší možný používateľský zážitok.

Pri spustení aplikácie využíva najnovší systém HONOR OS Turbo X technológiu predbežného načítavania umelej inteligencie na zvýšenie rýchlosti a poskytuje tak plynulý zážitok bez oneskorenia. Vďaka svojmu AI enginu na vykresľovanie obrazu teraz HONOR GPU Turbo X prináša lepší herný zážitok pri vyššej snímkovej frekvencii a zníženej spotrebe energie. Vývoj HONOR Link Turbo X bol tiež aktualizovaný a predvída problémy so sieťou, čím sa zabezpečuje vysoká kvalita komunikácie.

Vylepšené zabezpečenie pre bezproblémovú ochranu

Systém HONOR MagicOS 7.0 je vybavený technológiou MagicGuard, ktorá zahŕňa tri vrstvy bezpečnostnej ochrany v čipsete, operačnom systéme a v aplikácii. Vďaka bezpečnostnému systému Dual TEE, vyvinutému spoločne so spoločnosťou Qualcomm, ponúka MagicOS 7.0 šifrovanie na hardvérovej úrovni, ktoré chráni údaje používateľov a poskytuje lepšie súkromie a bezpečnosť.

Otvorené technológie pre globálnych vývojárov

S operačným systémom MagicOS 7.0 je používateľom, vývojárom a výrobcom inteligentných zariadení umožnené prejsť od používania jedného zariadenia k multitaskingu na novej úrovni.

Na podporu rýchleho rozširovania ekosystému aplikácií otvorí spoločnosť HONOR štyri základné technológie a systémové služby systému HONOR MagicOS 7.0 pre vývojárov na celom svete. – MagicRing, Magic Live, Turbo X a MagicGuard.

Otvorením 22 vývojárskych súprav, ktoré pokrývajú päť hlavných scenárov: prácu na diaľku, fitness a zdravie, inteligentnú domácnosť, inteligentné cestovanie a zábavu, umožňuje spoločnosť HONOR svojim partnerom spoločne vyvíjať čiastkové riešenia pre 32 inovatívnych funkcií. Okrem toho bude spoločnosť HONOR poskytovať aj komplexné integrované vývojárske prostredie.

Značky: