Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť HP odovzdala ocenenie HP Partner roku najúspešnejším obchodným partnerom a distribútorom z Českej republiky a Slovenska. Tohtoročné stretnutie sa konalo v Barcelone. Slávnostný galavečer sa konal na najvyššom poschodí luxusného hotela W Barcelona.

V kategórii „Najväčší česko-slovenský reseller HP v predaji notebookov s procesormi AMD“ zvíťazila spoločnosť Datacomp s.r.o. Ocenenie jej odovzdal zástupca sponzora AMD Tomasz Wnukowski. Aj tento rok získali ocenenie tiež jednotlivci v kategórii „Najoceňovanejší kontakt“. HP tak ocenilo osobnosti z radov distribútorov, predajcov a komerčných partnerov.

Tohtoročná akcia bola netradičná nielen lokalitou, ale aj programom. Dopoludnia čakali partnerov špecializované workshopy – HP riešenia pre Work Happy (hybridnú prácu), tlačové riešenia, prehľad portfólia notebookov, Poly riešenia a počítačové služby (HP Wolf, Proactive Insights, HP Anywhere) a originálne tonerové kazety HP s technológiou TerraJet. Popoludní si mohli partneri prezrieť Demo centrum HP vrátane vývojových centier pre jednotlivé kategórie produktov – od počítačov, cez tlačiarne až po 3D tlač, HP Indigo a HP produkčnú veľkoformátovú tlač.

Ocenenie výhercom odovzdala Katarína Barbier, nová generálna riaditeľka spoločnosti HP pre Česko, Slovensko a Maďarsko a channel manager Pavel Machovský. „Sme radi, že sme mohli pre našich najvýznamnejších partnerov usporiadať toto každoročné, tento rok ale pomerne netradičné stretnutie a mohli sme ich oceniť za celoročnú prácu,“ povedal Pavel Machovský. Poďakovanie patrí aj spoločnosti AMD, ktorá bola partnerom celej akcie.

V tomto roku bolo po prvýkrát udelené ocenenie partnera, ktorý dosiahol 4* certifikácie v rámci programu HP Amplify Impact[1]. Ocenenie získala spoločnosť CESAR TRADE, s.r.o.

Za distribútorov získali ocenenia spoločnosti ASBIS SK spol. s.r.o. a eD system a.s., z retailu / etailu Alza.cz a.s. a Alza.sk s.r.o.

Medzi resellermi boli ocenené spoločnosti CESAR TRADE, s.r.o., CSF, s.r.o., Datacomp s.r.o., DATALAN, a.s., ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o., IMPROMAT-COMPUTER s.r.o., P E R G A M O N  spol. s r.o., Print Partners s.r.o. a Xanadu a.s.

Medzi ocenené osobnosti sa tento rok zaradili Tibor Brunclík (Print Partners s.r.o.), Marian Kubánek (Datalan, a.s.), Vojtěch Májek (Alza.cz a.s.) a Vít Veveričík (eD system a.s.).


[1] HP Amplify Impact je program spoločnosti HP, v rámci ktorého zapája svojich partnerov do udržateľných a ekologických aktivít. Posledným takýmto projektom bolo napríklad budovanie včelích úľov alebo výsadba stromov.

Značky: