Časovo obmedzená ponuka platí do marca 2020.

Pravdepodobne ste zachytili informáciu, že Valve po dlhých rokoch vyvíja novú hru zo sveta Half-Life. Titul Half-Life: Alyx príde na trh v marci, avšak bude určený iba pre virtuálnu realitu. Bez VR okuliarov si novinku nezahráte, jedine, že by sa Valve časom rozhodlo upraviť hru aj pre bežné počítače. To však špekulujeme.

Bez ohľadu na to, či virtuálnu realitu obľubujete alebo nie, všetky existujúce hry zo série Half-Life si teraz môžete zahrať úplne zadarmo. Budete potrebovať iba účet v službe Steam a nainštalovaný klient pre túto službu vo vašom počítači. Stiahnuť si ho môžete zo stránky steampowered.com.

Táto ponuka je časovo obmedzená a platí do marca 2020, do vydania hry Half-Life: Alyx. Zahrať si môžete tituly Half-Life, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Blue Shift, Team Fortress Classic.

Ak ste hry zo série Half-Life ešte nehrali a počítačové hry sa vám vyslovene neprotivia, túto akciu odporúčame využiť. Half-Life totiž patrí medzi to najlepšie, čo sa na obrazovkách počítačov doteraz objavilo.

Zdroj a titulná fotografia: Valve

Prečítajte si aj:

Valve oficiálne potvrdilo, že vyvíja novú hru zo sveta Half-Life

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit