HTC uviedlo nový model strednej triedy HTC Desire 526G Dual SIM, ktorý používateľom umožní multitasking, plynulé prehliadanie webu a jednoduchú tvorbu videa. Novinka prichádza s ergonomickým, elegantným dizajnom, výkonným štvorjadrovým procesorom a nechýba jej ani kvalitný fotoaparát.

V02_3V_GlacierBlue2015Feb6

Nový model z rodiny HTC Desire kombinuje dvojfarebný dizajn a širokú paletu nástrojov pre tvorbu vizuálneho obsahu. HTC Desire 526G Dual SIM je vhodnou voľbou pre milovníkov zábavy, ktorí hľadajú smartfón s pokročilými funkciami a zaujímavým dizajnom,

Vysoký výkon

HTC Desire 526G Dual SIM so štvorjadrovým procesorom taktovaným na 1,3 GHz si poradí so všetkými médiami, či už sa bavíte tvorením fotiek a selfies, alebo od telefónu očakávate okamžitú odozvu a verné podanie farieb pri surfovaní na webe vďaka 4,7″ QHD displeju. Novinka ponúka dostatok výkonu pre hranie náročných hier, sledovanie videí a samozrejme tiež jednoduché prepínanie medzi spustenými úlohami.

Súčasťou HTC Desire 526G Dual SIM je tiež domovská obrazovka HTC BlinkFeed, na ktorej môžu používatelia sledovať najzaujímavejšie obsah zo sociálnych sietí a ďalších obľúbených spravodajských kanálov. Nový režim Offline Reading navyše umožňuje čítanie článkov predtým stiahnutých cez Wi-Fi aj na cestách, a tak nie je potrebné plytvať vlastným dátovým balíčkom.

V02_PerRight_GlacierBlue2014Dec24

Video Highlights: Život v pohybe

Nový HTC Desire vie automaticky premeniť vaše obrázky a videá v kompiláciu vašich najlepších momentov v profesionálnej kvalite. Vyberte fotky nasnímané zadným 8-megapixelovým alebo predným dvojmegapixelovým fotoaparátom, poskladajte ich v ľubovoľnom poradí, zvoľte hudobný podklad a efekty a výslednú sekvenciu zdieľajte s rodinou a priateľmi na sociálnych sieťach.

V02_3V_StealthBlack2015Feb6

Dostupnosť

HTC Desire 526G Dual SIM bude na Slovensku dostupný od tohto týždňa u vybraných predajcov za 168 eur. Novinka sa v obchodoch objaví v farebných variantoch Stealth Black a Terra White/Glacier Blue.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.