Huawei bude aj naďalej spolupracovať s Leicou

0

Čínska spoločnosť vyvracia fámy o ukončení legendárnej spolupráce.

Iba pred pár hodinami leakster Digital Chat Station zverejnil informácie o ukončení spolupráce spoločností Huawei a Leica. Hovorca Huawei okamžite reagoval a vydal stanovisko, v ktorom tvrdí, že ide o „absolútne falošné správy“. Aj zástupcovia spoločnosti Leica uviedli, že rovnako „nemajú žiadne informácie o ukončení vzťahu“.

Digital Chat Station väčšinou informuje o pripravovaných zariadeniach, ktoré sa iba chystajú na trh, pričom je teraz možné, že sa k nemu dostalo niekoľko zavádzajúcich správ. Medzi ne môžeme zaradiť aj tvrdenie, že ukončenie spolupráce medzi Huawei a Leicou sa snažilo využiť niekoľko iných spoločností.

Leica poskytuje spoločnosti Huawei know-how v oblasti fotoaparátov už od roku 2016. Všetko začalo modelom Huawei P9. Od tohto modelu každá vlajková loď od Huawei určovala trendy v oblasti mobilnej fotografie a konkurenciu nechávala za sebou, čo platí do dnešných dní.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Huawei: Týchto 48 zariadení môže byť aktualizovaných na Harmony OS

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár