Huawei predstaví nadstavbu EMUI 10: Poznáme detaily

0

Nadstavba je založená na operačnom systéme Android Q.

Huawei smartfóny využívajú nadstavbu EMUI, ktorá dopĺňa operačný systém Android. Aktuálne najnovšou nadstavbou je EMUI 9.1, nájdete ju napr. vo vlajkových lodiach radu P30.

Huawei čoskoro predstaví novú verziu svojej nadstavby. Stane sa tak na vývojárskej konferencii Huawei Developer Conference, EMUI 10 sa spomína v programe konferencie.

Nadstavba EMUI 10 bude založená na operačnom systéme Android Q. Medzi hlavné vylepšenia budú patriť nové funkcie Androidu Q, ako sú inteligentné odpovede a akcie, vynovený panel s rýchlymi nastaveniami a tiež aj zmeny v povoleniach aplikácií s dôrazom na lepšie zabezpečenie súkromia.

Huawei Developer Conference 2019 bude doteraz najväčšou vývojárskou konferenciou čínskej spoločnosti a uskutoční sa od 9. do 11. augusta 2019.

Zdroj: Android Authority

Prečítajte si aj:

Huawei usporiada doteraz najväčšiu vývojársku konferenciu: Ukáže svetu svoj operačný systém?

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár