Akcia platí vo vybraných Servisných centrách.

Akcia Servisné dni Huawei sa koná pravidelne v posledný štvrtok, piatok a sobotu v mesiaci a prebieha v servisných centrách FixServis Avion, FixServis Aupark, FixServis Bory Mall, FixServis Central v Bratislave a FixServis Mlyny v Nitre.

V rámci Servisných dní Huawei môžete vo vyššie uvedených servisných centrách získať zľavu 30 eur z celkovej ceny nezáručnej opravy. Táto ponuka sa vzťahuje na všetky zariadenia Huawei.

V prípade vybraných modelov smartfónov Huawei je tiež možné získať ochrannú fóliu na displej zadarmo. Stačí so zariadením osobne navštíviť niektoré z vyššie uvedených servisných centier.

Ochrannú fóliu je možné získať zadarmo pre tieto smartfóny: Huawei P30, P30 Pro, P30 Lite, P smart 2019, P20 Pro, P20, P20 lite, P10, P10 lite, P9, P9 lite, P9 lite 2017, P smart, Mate 10 Pro, Mate 10 lite, Mate 20 lite a Y6 Prime 2018.

Detaily o Servisných dňoch nájdete na oficiálnom webe Huawei.

Zdroj: Huawei

Prečítajte si aj:

Túra TOUCHIT po servisoch: Opravujeme displej na Huawei P30 Pro, vieme koľko to stojí a ako dlho to trvá (VIDEO TOUCHIT)

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk