Po elektromobile Tesla ponúkne úspešná taxi aplikácia LIFTAGO svojim zákazníkom jazdu na svetovej novinke, hybride Hyundai IONIQ! Zákazníci LIFTAGO si budú môcť jazdu na hybride vychutnať zadarmo od piatka 21. 10. 2016 do pondelka 24. 10. 2016.

„Radi by sme našim zákazníkom postupne predstavili rôzne ekologické modely automobilov, ktoré sú budúcnosťou osobnej dopravy aj taxi aplikácie LIFTAGO. Práve nový Hyundai IONIQ, ktorý má ambíciu patriť k najpredávanejším hybridom, spĺňa všetky požiadavky na pohodlnú dynamickú jazdu s ohľadom na prírodu aj financie. Novinku chceme otestovať v praxi a zistiť tak jej reálne prevádzkové náklady, ktoré sú pre taxikárov tiež dôležité,“ dodal Tomáš Sroka, riaditeľ LIFTAGO pre Slovensko.  

Hyundai IONIQ od predajcu automobilov Autopolis v Bratislave si môžu zákazníci jednoducho objednať pri zadávaní trasy do aplikácie LIFTAGO. Ak bude hybrid k dispozícii v ich okolí, stačí si ho v ponuke zvoliť. Taxi aplikácia LIFTAGO ako jediná na trhu totiž ponúka zákazníkom tzv. trhovisko jázd – ľudia si môžu po zadaní trasy v aplikácii vybrať z ponúk konkrétnych vodičov. Voliť môžu podľa viacerých kritérií – podľa ceny jazdy, vzdialenosti auta, typu vozidla či hodnotenia vodiča inými zákazníkmi. „Pre spoluprácu s taxi aplikáciou LIFTAGO sme sa rozhodli z viacerých dôvodov. Je to pre nás výborný spôsob, ako môžeme auto predstaviť čo najviac zákazníkom priamo v akcii a zároveň otestovať auto v tej najťažšej mestskej praxi a vo všetkých podmienkach mestskej dopravy,“” doplnil Dušan Valent zo spoločnosti Autopolis v Bratislave, ktorá je najväčším predajcom značky Hyundai na Slovensku.  

V Česku a na Slovensku má LIFTAGO vo svojom smartfóne vyše 200-tisíc ľudí. Cieľom jednej z najväčších online platforiem na objednávanie taxíkov je poskytnúť ľuďom v mestách alternatívu k vlastným autám a zbaviť centrá miest zaparkovaných áut.

Značky: