Spoločnosť Samsung predstavila na výstave IFA 2015 najnovšie modely z radu inovovaných SMART Signage displejov určených pre európsky trh. Tieto obrazovky sú ideálnou voľbou pre podnikanie alebo prostredie obchodov.

Mirror Display 1_nowatZobrazovacia technológia Samsung prináša čistejší obraz vyššej kvality a zreteľnú prezentáciu informácií. Navyše prináša nové príležitosti k vyšším ziskom a produktivite. Flexibilný rad LED Signage displejov zahŕňa modely pre vnútorné, ale aj vonkajšie použitie, ergonomické biznis monitory a univerzálne hybridné obrazovky TV Signage. Okrem toho Samsung počas veľtrhu poodhalil budúcnosť a predstaví vizualizáciu biznis a obchodného prostredia najbližších rokov.

Predajňa budúcnosti

Na IFA bolo možné vidieť obchodný domu budúcnosti prostredníctvom informatívnych displejov umiestnených v expozícii Samsung Electronics. Rad obrazoviek určených pre predajné priestory spríjemňuje zákazníkom nakupovanie. Nové technológie dokážu sledovať pohyb zákazníka a jeho záujmy a na základe týchto informácií mu cielene zobrazujú reklamný obsah na obrazovkách, okolo ktorých sa práve pohybuje. Ponúka mu pohľad do virtuálnej skúšobnej kabínky a zrkadlové displeje a malé signage obrazovky odporúčajú ďalšie vhodne kombinovateľné módne kúsky či doplnky z interaktívneho katalógu, prípadne zvýraznia výhodnú kúpu produktov v akcii.

Virtual Fitting Solution 1_nowatSamsung úplne prvýkrát predstaví OLED transparentný displej. OLED display Samsung, tenký, samosvietiaci (self-lighting) panel, poskytuje ideálne dynamické riešenie interiérového dizajnu. Jas displeja je 150 cd/m2, vysoká priepustnosť (45 %) a kvalitné snímky (CDI 98%) tiež pomáhajú pritiahnuť pozornosť nakupujúcich.

LED Signage

Samsung rozširuje aj ponuku LED Signage technológií. Samsung LED Signage displeje pre interiér, ktoré budú v Európe dostupné od septembra, sú konfigurované s jemným rozstupom pixelov 1,5 mm a 2,5 mm (vzdialenosť medzi pixelmi) a vrchnými diódami, ktoré poskytujú hlbší kontrast a veľmi realistický obraz.

LED displeje prechádzajú kalibráciou v továrni i v teréne. Navyše sú Samsung LED Signage displeje dostupné v pravouhlých i zakrivených formátoch, aby sa dali ľahko nainštalovať do rôznych prostredí a aby vyhoveli potrebám jednotlivých subjektov.

All-in-One displeje pre propagáciu aj zábavu

Rad Samsung SMART Signage TV (SSTV) RHE kombinuje výhody digitálnych displejov s vynikajúcou obrazovou kvalitou a schopnosťou zaujať každého diváka, akú prinášajú televízory. Tieto modely rozširujú možnosti zobrazovania obsahu pre malé a stredné podniky (SMBs) a malé domáce kancelárie. All-in-one SSTV RHE displeje umožňujú firmám okamžite vytvárať a vysielať vlastný informatívny a zábavný obsah vrátane textu, obrázkov, videí, propagačných banerov a živého vysielania.

Virtual Fitting Solution 2_nowatObrazovky SSTV RHE sú vybavené softvérom pre správu obsahu, Samsung MagicInfo Express Content Creator 2. S týmto softvérom môžu firmy navrhovať, časovo naplánovať a priebežne aktualizovať špeciálne promo akcie efektívne, ľahko a lacnejšie, pretože s každou zmenou v ponuke nie je potrebné pretlačiť stohy letákov.

Biznis monitory – ergonómia a vyššia produktivita

Rad SMART Signage monitorov orientovaných na biznis prostredie zvyšuje efektivitu na pracovisku tým, že poskytuje väčšie pohodlie a komfort. Tieto monitory sú all-in-one, univerzálnou alternatívou k tradičným kancelárskym obrazovkám, ktoré sú často zložité a nákladné na údržbu:

  • Zakrivené monitory SE790C a SE650C – ich dizajn prirodzene kopíruje krivku ľudského oka, minimalizujú únavu a zároveň reflexný odraz, ktorý je bežný u plochých monitorov. Monitory sú vybavené výškovo nastaviteľným stojanom (HAS) a zároveň je možné upraviť si uhol pohľadu podľa vlastných potrieb. Vďaka tomu sa používateľom pracuje pohodlnejšie a vydržia pri monitore dlhšie.
  • Monitory s bezdrôtovým nabíjaním SE370 – v septembri vstúpi na európsky trh novinka v podobe vôbec prvého monitora SE370 (24- a 27-palcové modely), ktorý ponúkne integrované bezdrôtové nabíjanie pre všetky mobilné zariadenia podporujúce Qi. Model SE370 zlučuje viac nabíjacích portov do jedinej kruhovej plochy, kde je možné bezdrôtovo nabíjať, čím je pracovná plocha odbremenená od spleti káblov a rôznych portov.

Značky: