Inbox od Googlu zobrazí len dôležité notifikácie

1

Emailový klient Inbox by Gmail pridal ďalšiu funkcionalitu.

Tento raz vylepšil správu notifikácií. Emailov je niekedy dostávame tak veľa emailov, že notifikácie jednoducho vypneme. Teraz už to nie je potrebné a treba si len v nastaveniach upraviť to, ako sa budú notifikácie ohlasovať.

Novinkou sú práve prioritné upozornenia. Funkcia by sa mala zobraziť automaticky po jej dostupnosti v aplikácii Inbox by Gmail. Odteraz máte tri stavy – upozorniť iba na správy s vysokou prioritou, upozorniť na všetky alebo notifikácie úplne vypnúť.

Takto by ste mali odfiltrovať reklamné správy a dostávať upozornenia iba na tie, s ktorými máte interakciu a používateľov v adresári kontaktov. Uvidíme, ako bude táto funkcia fungovať na našej emailovej schránke.

Stiahnite si:

Google Play
App Store

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Pingback: Nečítate reklamné emaily? Inbox od Googlu vám v ich spraví poriadky | TOUCHIT

Pridaj komentár