Inteligentné hodinky so základnými funkciami

0

BML bWatch Kappa lákajú na pohľad efektným dizajnom a priaznivou cenou. Funkcionalita je iba základná, hoci obsahujú merač tepu a tiež sledujú pohyb a spánok. Počítanie krokov, monitorovanie spánku a meranie tepu však musíte manuálne zapnúť. Tieto funkcie nepracujú automaticky na pozadí, čo je ich hlavným nedostatkom, a to najmä s ohľadom na cenu hodiniek.

Hodinky majú 1,22-palcový okrúhly displej, odolnosť voči vode a prachu na úrovni IP54 a kožený a silikónový náramok v balení. Poteší zobrazovanie notifikácií, ktoré síce neohúri dizajnom, ale funkcia pracuje spoľahlivo. Za to dávame plus. Hodinky je potrebné spárovať s telefónom cez Bluetooth, tento proces uskutočníte priamo cez nastavenia telefónu. K dispozícii je aplikácia pre Android a iOS. Rozhranie hodiniek je dostupné v češtine, pobaví funkcia hlasového ovládania, ktorá má názov Siri. Hodinky obsahujú mikrofón aj reproduktor, dá sa cez ne volať. Výdrž je na úrovni 2 až 3 dni.

Cena: 99 EUR

Zapožičal: BML

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>