Dnes o 10:00 bola slávnostne otvorená nová predajňa iStores v nákupnom centre VIVO! (bývalý Polus), pred ktorou už od ôsmej ráno čakali prví zákazníci, ktorí si prišli zakúpiť nové produkty za zaujímavé ceny.

My sme boli, samozrejme, pritom a musíme dodať, že toľko ľudí sme skutočne nečakali. Extra dlhý rad ľudí sa neustále predlžoval, nový zákazníci prichádzali, pričom mohli v rámci čakania získať aj zaujímavé darčeky. Tie im za odpoveď na jednoduché otázky rozdával, Roman Pomajbo, ktorý slávnostné otvorenie moderoval.

Pochváliť musíme výbornú organizáciu slávnostného otvorenia, ktorá bola orientovaná na zachovanie osobného prístupu ku každému zákazníkovi. V predajni bolo vždy max. 10 ľudí, ktorým sa predajcovia osobne venovali. Okrem toho sa počas celého dňa môžete zapojiť aj do súťaže o nový iPhone 11, ktorý nájde svojho nového majiteľa už v pondelok.

Veľký záujem ľudí vyvolala nie len nová predajňa, ktorá je na inom mieste, je modernejšia a väčšia, ale hlavne veľmi zaujímavé zľavy na rôzne produkty. Iba dne môžete získať iPhone 6s od 299 eur, iPady so zľavou 10%, MacBook Air od 799 Eur, AirPody za 129 eur, Apple Watch so zľavou 10% a Bluetooth reproduktor Beats Pill za 49 eur. Skutočne zaujímavé ceny, ktoré sa oplatí využiť. Táto akcia, resp. všetky zľavy platia iba v dnešný deň.

Ešte dodajme, že nová predajňa iStores sa nachádza na prízemí nákupného centra VIVO!

Prečítajte si aj:

iPhone 11: Výborný ajfón, ale chýba mu povestná “jablčná príťažlivosť” 

Značky:

Miroslav Illéš

Miroslav Illéš
Svet technológií a automobilov je to, čo ma baví a napĺňa. Vo voľnom, ale i pracovnom čase rád fotografujem, cestujem a testujem.