Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť KasperskyLab bola po piatykrát označená za lídra v kvadrante platforiem poskytujúcich ochranu koncových bodov Gartner Magic Quadrant 2016, ktorý každoročne zostavuje renomovaná analytická spoločnosť Gartner*. Táto pozícia je určená a posudzovaná na základe dvoch zásadných kritérií – komplexnosť vízie a schopnosť realizácie.

Gartner Magic Quadrant 2016_nowat

Globálne povedomie o značke, rastúci podiel na trhu, silný vplyv v oblasti IT bezpečnosti a uznanie spoločnosti ako lídra v kvadrante Gartner stavia spoločnosť Kaspersky Lab do pozície popredného poskytovateľa špičkových riešení na ochranu koncových bodov. Rozsiahle portfólio spoločnosti Kaspersky Lab zahŕňa riešenia zamerané na ochranu pred akýmikoľvek, aj tými najvyspelejšími, kybernetickými hrozbami. V priebehu roka 2015 sa spoločnosť Kaspersky Lab so svojimi riešeniami umiestnila viac ako ktorákoľvek iná spoločnosť na prvých troch priečkach viacerých nezávislých testov. Vďaka výskumným a analytickým úspechom elitného tímu odborníkov, ako aj neustálemu sledovaniu a vyhodnocovaniu existujúcich i potenciálnych hrozieb, sa spoločnosti Kaspersky Lab darí vyvíjať unikátne riešenia a technológie zabezpečujúce ochranu pre viac ako 400 miliónov používateľov a 270 tisíc korporátnych klientov po celom svete.

Teší nás, že sa naša spoločnosť už po piaty raz ocitla medzi lídrami poskytujúcimi ochranu koncových bodov v rámci kvadrantu Gartner Magic Quadrant. Našim cieľom je pokračovať v implementácii výsledkov dosiahnutých neustálym sledovaním a analýzou hrozieb do technológie, ktorá poskytuje najlepšiu viacvrstvovú ochranu pre čo najširšie spektrum používateľov,” uviedol Nikita Shvetsov, technologický riaditeľ spoločnosti Kaspersky Lab. „Množstvo skúsenosti, ktoré sme nadobudli v niekoľkoročnom boji proti závažným IT hrozbám, nám umožňuje vyvíjať také bezpečnostné riešenia na ochranu koncových bodov, ktoré poskytujú jednoduchú správu v kombinácii s efektívnou ochranou pre uspokojenie tých najnáročnejších klientskych potrieb,” dodáva Nikita Shvetsov.

Značky: