Komentáre vo Worde sa zmenia

0

Práca s komentármi sa postupne menila, teraz dostáva novú podobu.

Server Office Insider ukazuje, ako vyzerá nový panel s komentármi. Hlavnými zmenami sú pohodlnejšia práca s nimi a ich tzv. uprednostňovanie.

Čiže komentáre budú zostávať navrchu aj keď bude rolovať dokumentom nižšie. Teraz sú totiž oddelené a nezávislé na tom, kde v dokumente ste. Podľa animácie by ale mala zostať možnosť zobrazenia tak, ako doteraz.

Priamo v komentároch sa dá zmieniť konkrétna osoba znakom @ a po odoslaní komentára dostane upozornenie.

Vyriešené komentáre sa teraz budú označovať priamo z ich kontextovej ponuky. Zmeny sú opäť kozmetické, no ak pracujete na dokumente viacerí a komentujete si ho, určite novinky oceníte.

Tým, že zatiaľ ide o verziu Office Insider, potrebujete byť zapojený v programe Insider a mať verziu označenú ako Build 13006.20002 prípadne vyššiu.

Zdroj: Office Insider

Prečítajte si aj:

Nový Microsoft Office bude nádherný. Pozrite sa sami

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár