Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

› Komička Simona First sa pridala do rodiny Škoda, v rámci dlhodobej spolupráce bude využívať jeden z najnovších modelov mladoboleslavskej automobilky

› Stretávať ju bude možné za volantom nového modelu Škoda Kodiaq

› Spolupráca prepája hodnoty rodinnej značky s moderným životným štýlom, ktorý reprezentuje každodenné objavovanie

Známa slovenská komička Simona First sa pridala do rodiny Škoda Auto Slovensko. Na svojich cestách bude využívať najnovšiu generáciu modelu Škoda Kodiaq. Novinka jej bude robiť spoločnosť nielen pri každodenných pracovných povinnostiach, ale tiež ako skvelý spoločník pri rodinných výletoch. Obľúbená komička si pre svoje potreby vybrala Kodiaq v modrej Race metalíze, výbavovom stupni Selection a s motorizáciou 2.0 TDI 142 kW so 7-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých štyroch kolies.

Tešíme sa z novej spolupráce, keďže v Škoda Auto Slovensko máme radi nielen Simonin humor, ale tiež pre nás zosobňuje hodnoty našej značky. Simona patrí medzi tzv. Everyday Explorers, pre ktorých sú modely značky Škoda ako stvorené,“ uviedol Roman Rajtár, riaditeľ marketingu a produktu spoločnosti Škoda Auto Slovensko a dodal: „Dlhodobá spolupráca, ktorú sme so Simonou uzavreli, nám dáva veľký zmysel – predstavuje ideálne spojenie medzi rodinnou značkou a Simoniným životným štýlom. Veríme, že sa jej bude na novom Kodiaqu jazdiť skvele a želáme veľa šťastných kilometrov.

„Som veľmi rada, že som sa stala súčasťou rodiny Škoda. Nový model Kodiaq bude perfektným každodenným spoločníkom, keďže poskytuje komfort a bezpečie pre mňa a moju rodinu, ale tiež dostatok priestoru na všetko, čo potrebujem pri mojich častých cestách nielen za pracovnými povinnosťami či vystúpeniami,“ uviedla Simona First a dodala: „Som rada, že som si okrem auta podľa svojich potrieb mohla vybrať aj detaily, ako je napríklad farba či výbava. Voľba tak padla na moju obľúbenú, modrú farbu a vyšší výbavový stupeň v kombinácii so štvorkolkou, takže budeme môcť vyraziť za každým dobrodružstvom.”

Nový model Škoda Kodiaq, ktorým bude Simona jazdiť, ponúka veľkorysý priestor a množstvo Simply Clever prvkov, ktoré ocení každá rodina. Auto disponuje modernými technológiami a bezpečnostnými prvkami, ktoré zabezpečia maximálny komfort na dlhých pracovných cestách či rodinných výletoch, ako aj pri každodennom vození dieťaťa do školy. „Škoda Kodiaq je pre mňa ideálne vozidlo, ktoré spája pohodlie, bezpečnosť a štýl. Zároveň oceňujem veľký priestor a bezpečnosť, ktorými sú autá Škoda známe, “ dodala Simona.

Novou spoluprácou tak Škoda Auto Slovensko opäť potvrdzuje svoje zameranie na rodinné hodnoty a snahu poskytovať svojim zákazníkom vozidlá, ktoré dokonale napĺňajú ich každodenné potreby.

Simonin Kodiaq je vo výbavovom stupni Selection s množstvom doplnkovej výbavy, vrátane interiéru Suite Black, 13“ infotainment systému s navigáciou, KESSY full systému (bezkľúčové otváranie a štartovanie), adaptívneho tempomatu, systémov Adaptive Lane Assist, Intelligent Park Assist, Trained Park Assist či 360-stupňového kamerového systému, ale aj Matrix LED svetiel s predným svetelným pásom, adaptívneho podvozku či množstva ďalšej príplatkovej výbavy. Automobil zároveň poháňa dvojlitrový naftový agregát s výkonom 142 kW s automatickou 7-stupňovou prevodovkou a pohonom všetkých štyroch kolies.

Značky: