Lahôdka pre fanúšikov K-popu: Samsung začne predávať BTS edíciu smartfónu Galaxy S20+

0

Na Slovensku v predaji nebude.

Samsung pripravuje ďalšiu z limitovaných edícií svojich smartfónov. V minulosti sa snažil zaujať fanúšikov komiksových hrdinov, tentoraz cieli na veľký segment fanúšikov K-pop hudby. V spolupráci s hudobnou skupinou BTS totiž uvedie na trh limitovanú BTS edíciu smartfónu Samsung Galaxy S20+.

Ružový telefón, ružové slúchadlá

Limitovaná verzia Galaxy S20+ príde na trh 9. júla, predpredaj bude prebiehať od 19. júna do 5. júla. Samsung zatiaľ bližšie nešpecifikoval, čo limitované balenie ponúkne, avšak telefón by sa mal odlišovať minimálne fialovou farbou. Súčasťou balenia by mali byť aj fialové slúchadlá Galaxy Buds+.

Dostupnosť BTS edície na Slovensku sme overovali u lokálneho zastúpenia spoločnosti Samsung. Fanúšikov K-popu však sklameme, táto limitka u nás nebude v predaji.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy S6 Edge s označením Iron Man príde čoskoro

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>