Spoločnosť začala posielať pozvánky na tlačovú konferenciu.

Microsoft oznámil, že 2. októbra 2018 predstaví v New Yorku nové zariadenia rodiny Surface. Tlačová konferencia sa uskutoční o 22:00 nášho času a pravdepodobne sa dočkáme vynovených Surface zariadení.

Microsoft podľa dostupných informácií pracuje na veľkej zmene dizajnu svojho konvertibilného tabletu Surface Pro. Zariadenia s novým dizajnom však budú podľa všetkého pripravené až budúci rok, takže o tri týždne by sme sa mali dočkať iba vynovených modelov s najnovšími procesormi Intel Core a snáď aj s USB-C portom. Jeho absenciu sme Microsoftu vyčítali v našich recenziách na Surface Pro aj Surface Laptop. Okrem spomenutých zariadení by sa mohol dočkať nového hardvéru aj All-in-One počítač pre kreatívcov, Surface Studio.

Predpokladáme, že Microsoft by mohol v krátkosti hovoriť aj o softvéri. V októbri má prísť na trh veľká októbrová aktualizácia a Microsoft tiež testuje aplikáciu Your Phone, ktorá umožní prepojiť zariadenia so systémom Windows 10 so smartfónmi.

Zdroj: The Verge

Prečítajte si aj:

Microsoft oznámil veľkú októbrovú aktualizáciu pre Windows 10

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit