Microsoft Surface Pro je nový konvertibilný tablet od Microsoftu. Pozrite si ho zo všetkých uhlov

1

Ide o nástupcu modelu Surface Pro 4.

Microsoft o pár dní predstaví svoj nový konvertibilný tablet, ktorý dostane jednoduchý názov – Surface Pro. Ide o nástupcu modelu Surface Pro 4, ktorý je na trhu dostupný od októbra 2015. Od novinky by sme čakali číslovku 5 za názvom, Microsoft sa však rozhodol názov zjednodušiť a číslovku odstrániť.

Nový Surface Pro si môžete pozrieť na priložených fotografiách. Už na prvý pohľad je zrejmé, že v tomto prípade sa zmeny dizajnu nedočkáme. Výrobca vylepší konfiguráciu tabletu tak, aby sa rovnala dnešným ultrabookom a tam sumár najväčších zmien aj končí. Očakávame procesory Intel Core 7. generácie.

Používatelia si budú môcť k tabletu dokúpiť aj pero, ktoré bude dostupné v 4 farebných prevedeniach. Zariadenie bude oficiálne predstavené budúci týždeň, 23. mája. Vtedy spoznáme aj všetky podrobnosti.

Zdroj: VentureBeat

Prečítajte si aj:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Jeden komentár

  1. Pingback: Toto bol zrušený Microsoft Surface Mini | TOUCHIT

Pridaj komentár