Míny z Windows 10 proti živému hráčovi

0

Pamätníci nezabudli na túto klasiku.

Hra Míny bola neodmysliteľnou súčasťou starých verzií Windows, podobne ako Solitaire. Klasické okno s mínami poskytovalo voľbu zložitosti, no celkom určite nie hru proti živému hráčovi. To si môžete vyskúšať na webe www.multisweeper.com.

Nie je však nutné, aby ste niekoho do hry pozývali. To je inak veľmi jednoduché, stačí si nechať v hre vygenerovať link. Ten pošlete protihráčovi a môžete hrať na jednej mape. Slovo mapa tu má samostatný význam.

Totiž klasické míny sa hrali v štandardnom okne, tu hráte na vizuálnom bojisku. Vybrať si môžete z niekoľkých motívov od jednoduchých až po zložitejšie. Náročnosť sa líši veľkosťou hracieho poľa. To sa môžete podobať na skutočnú mapu niektorého štátu sveta alebo napríklad na zviera či kvetinu. Odporúčame vyskúšať.

multisweeper

Zdroj: NextOfWindows

Prečítajte si aj:

Ako zastaviť defragmentáciu diskov vo Windows?

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár