Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Mobilná aplikácia na správu vernostných kariet Visa Portmonka oficiálne vstúpila na slovenský trh.

Aplikácia ponúkne rovnaké služby ako v Českej republike, zároveň bude možné prepínanie medzi českým a slovenským obsahom. Predpokladá sa, že aplikáciu si do konca tohto roku stiahne niekoľko desiatok tisíc Slovákov.

Vydavateľská skupina MAFRA sa rozhodla rozšíriť aplikáciu Visa Portmonka na slovenský trh takmer po dvoch rokoch úspešného fungovania na českom trhu. Aj na slovenskom ponesie značku Visa Portmonka, čo je spojenie, ktoré ilustruje dlhodobú strategickú spoluprácu platobnej asociácie Visa Europe a mediálnej skupiny MAFRA.

Desiatky partnerov a mobilné platby

Po úspechu na českom trhu, kde počet stiahnutí prekročil hranicu 200 tisíc, je vstup Visa Portmonky na Slovensko ďalšou výzvou. „Uvedenie aplikácie Visa Portmonka na slovenský trh vnímame ako významný míľnik v jej krátkej, ale úspešnej histórii“, hovorí produktový manažér aplikácie Petr Švec.

Pre Visa Europe je uvedenie Visa Portmonky na Slovensku ďalším krokom v jej dlhodobej kampani na podporu mobilných platieb.

„Slováci aj Česi patria z európskeho hľadiska podielu realizovaných bezkontaktných platieb medzi najaktívnejších. Ďalším krokom je podpora rýchle sa rozvíjajúcich mobilných platieb. Veríme, že Visa Portmonka nám v tom významne pomôže,“ hovorí František Jungr, manažér pre regionálny rozvoj Visa Europe.

Medzi partnerov, ktorí budú aplikáciu Visa Portmonka podporovať od začiatku a zároveň aj akceptovať ako plnohodnotnú náhradu vlastných vernostných kariet patrí napríklad sieť predajní Baťa, železničný dopravca Leo Express, predajca chovateľských potrieb Pet Center alebo sieť parfumérií Marionnaud. Portmonka na Slovensku začína so 14 partnermi, jej ambícia je mať do konca roka 30 partnerov.

Visa Portmonka bude na Slovensku fungovať v rovnakom rozsahu ako v Českej republike. Aplikácia je k dispozícii pre všetky hlavné operačné systémy, Android, iOS a Windows Phone. „Identický zostáva aj rozsah poskytovaných služieb, ako je správa vernostných kariet, distribúcia zľavových kupónov, notifikácie a možnosť registrovať sa do vernostných programov našich partnerov prostredníctvom aplikácie,” dodáva Peter Švec.

Aplikáciu Visa Portmonka si môžete stiahnuť na webe aplikácie  www.visa-portmonka.cz a www.visa-portmonka.sk.   

Značky: