Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Smartfón Motorola one Vision obsahuje pokročilý kamerový systém poháňaný umelou inteligenciou a technológiou Quad Pixel, ktorá poskytuje štyrikrát vyššiu citlivosť na svetlo. Zadná kamera prichádza s rozlíšením 48 MPx s režimom optickej stabilizácie OIS a režimom Nočné Snímanie, s ktorým zachytíte kvalitné fotografie aj v tmavých priestoroch a exteriéroch. Pridajte k tomu moderný displej CinemaVision s pomerom strán 21:9 a FHD+ rozlíšením, s ktorým si vychutnáte filmový zážitok kamkoľvek pôjdete a bez výrezov na obraze. To všetko môžete pohodlne ovládať len jednou rukou.

Náš najväčší kamerový senzor – vaše najlepšie fotografie

Svetlo je najdôležitejším parametrom pri fotografovaní. Motorola one Vision práve preto prináša pokročilú technológiu Quad pixel. Kombináciou štyroch pixelov do jedného veľkého 1,6 um pixelu, prináša 48 MPx senzor štyrikrát vyššiu svetelnú citlivosť. Môžete si tak vychutnávať ostré 12 MPx fotografie so zlepšeným jasom a zníženým šumom za akýchkoľvek svetelných podmienok.

Na odfotenie dokonalých fotografií však nestačí iba výkonný snímač. Motorola one Vision má vo výbave aj optickú stabilizáciu obrazu OIS a špeciálny režim Nočné Snímanie. Tieto funkcie sú skutočnými tajnými zbraňami tohto smartfónu a vďaka nim dokáže zhotovovať nádherné fotky aj za šera a tmy. Pri fotení vám pomáha aj umelá inteligencia, ktorá sa učí s každou vašou fotkou a radí vám pri správnej kompozícii vašich záberov.

Moderné technológie prešli aj do selfie kamery. Za dobrých svetelných podmienok tak môžete vytvoriť krásne 25 MPx selfie. Ak sa rozhodnete fotiť v noci alebo na párty, môžete si zvoliť režim Quad Pixel so 4-násobnou svetelnou citlivosťou. Získate tak neuveriteľne ostré 6 MPx selfie fotky s nižším šumom.

Displej Cinema Vision – vaše okno do sveta zábavy

S prelomovým pomerom strán 21:9 sa môžete doslova ponoriť do pozerania svojho obľúbeného obsahu. Pri Motorola one Vision získavate sledovaciu plochu na takmer celú uhlopriečku displeja a čo je hlavné – bez obrazových výrezov.  Váš obľúbený film alebo seriál si tak budete môcť vychutnať aj na cestách, tak ako vo vašom obľúbenom kine. Pre plnohodnotný zážitok z pozerania disponuje Motorola one Vision aj certifikátom Dolby Audio. Stačí tak len pripojiť svoje obľúbené slúchadlá, zvoliť preddefinovaný režim prehrávania (hudba, film, reč, hra) a môžete sa s chuťou ponoriť do priestorových zvukových efektov.

Android One – bezpečný a aktuálny

Keďže náš Motorola one Vision patrí do programu Android One, môžete si byť istí, že tento smartfón bude vždy aktualizovaný a bezpečný. Získate tak tri roky mesačných bezpečnostných záplat a zaručené  aktualizácie na najnovší softvér Android.

Výkon a výdrž na rozdávanie

Okrem skvelých fotografií má Motorola one Vision aj skvelý pomer ceny a výkonu. O hlavnú šou sa stará osemjadrový procesor Exynos s frekvenciou 2,2 GHz, ktorému sekundujú 4 GB pamäte RAM a veľké 128 GB úložisko, ktoré bolo kedysi štandardom iba pri najdrahších vlajkových lodiach. O neustály prísun energie sa stará 3500 mAh batéria, s ktorou tento smartfón vydrží celodennú pracovnú záťaž. Ak je potrebné smartfón dobiť, určite príde vhod 15W nabíjačka TurboPower, s ktorou už po 15 minútach získate energiu na 7 hodín používania.

Cena a dostupnosť

Motorola one Vision je na Slovensku dostupný od 16.mája za štartovaciu cenu 299 eur s DPH.

Viac o tomto telefóne

motorola one vision: Expert na nočné fotografie do 300 EUR (VIDEO TOUCHIT)

Značky: