Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Dnešní zákazníci si pri výbere nového vozidla kladú čoraz náročnejšie požiadavky. Okrem samotného modelu, výkonu auta či jeho výbavy hľadajú aj okamžitú dostupnosť, výhodné financovanie a kvalitný servis.

Škoda Auto Slovensko si tieto požiadavky plne uvedomuje, a preto svojim zákazníkom pripravila najširšiu ponuku vozidiel ihneď k odberu. S dostupnými modelmi Scala, Kamiq, Karoq a Fabia je možné zároveň získať nielen spoľahlivé, technologicky vyspelé, špičkovo vybavené a ekonomicky prívetivé autá, ale tiež komplexný servis, ako aj výhodné ponuky financovania.

„Škoda Auto Slovensko sa s prichádzajúcim koncom roka môže pochváliť širokou ponukou skladových modelov pripravených k okamžitému odberu. Zákazníci tak nemusia čakať mesiace na dodanie svojho nového vozidla, čo je v dnešnom uponáhľanom svete nespornou výhodou, uviedol Jan Procházka, vedúci predaja v spoločnosti Škoda Auto Slovensko a dodal: „Okrem rýchleho dodania sú tieto vozidlá k dispozícii aj s veľmi zaujímavými finančnými, ako aj nefinančnými výhodami, vrátane predĺženej päťročnej záruky, predplateného servisu na päť rokov a bonusov v podobe vybavenia navyše.

Päť rokov pohody len s novými modelmi Škoda

Značka Škoda je dlhodobo synonymom skvelého pomeru ceny a výkonu, ako aj vysokej zostatkovej hodnoty. Práve preto si zákazníci najčastejšie volia práve vozidlá značky Škoda. Teraz ich je navyše možné získať s výhodným balíkom tzv. piatich rokov pohody, čo znamená, že počas prvých piatich rokov vlastnenia automobilu sa o servisné náklady zákazník nestará.

Vozidlo tak zákazník získava v predĺženej až päťročnej záruke a s predplateným servisom na päť rokov zdarma, ktorý pokrýva všetky plánované servisné úkony v tomto období. „V praxi to znamená, že počas piatich rokov alebo 75 000 km si nemusíte báť, koľko vás bude stáť pravidelná údržba predpísaná výrobcom. Pravidelné servisné prehliadky, výmeny olejov, filtrov a ďalšieho materiálu sú totiž počas tohto obdobia bezplatné, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť, že jazdíte s autom, ktoré je vždy v perfektnom stave,“ vysvetlil Róbert Hukel, vedúci popredajných služieb v spoločnosti Škoda Auto Slovensko.

Extra výbava navyše

Zákazníci, ktorí si zvolia nové vozidlo značky Škoda, nezískajú iba auto, ale aj atraktívny bonus vo forme výbavy v hodnote až do 900 eur navyše. V rámci nej môžete získať či už komfortné prvky výbavy, bezpečnostných asistentov alebo ostatnú technologickú výbavu, vďaka ktorej sa môžete spoľahnúť nielen na pohodlie na palube, ale tiež extra bezpečnosť. Škoda zároveň ponúka novým majiteľom poukážky na nákup zimných kompletov, Škoda originálneho príslušenstva či Škoda produktov Merchandise až do výšky 780 eur (v závislosti od vybraného modelu), vďaka ktorým si môžete urobiť radosť a vybrať k novému vozidlu ďalšie doplnky.

Vyberte si financovanie podľa vlastných potrieb

Aby bola celá kúpa vozidla ešte príjemnejšia a dostupnejšia, Škoda Auto Slovensko ponúka zároveň niekoľko možností financovania nového vozidla podľa individuálnych potrieb zákazníkov. Zákazník si môže vybrať, či chce vozidlo financovať na tretiny, na štvrtiny, pravidelnou mesačnou splátkou až do úplného splatenia vozidla alebo individuálne, kde si vie nastaviť výšku akontácie, dĺžku splácania a výšku poslednej splátky.

Značky: