Nabíjačka na štyri USB zariadenia

0

Smartfóny, hodinky, náramky, tablety, lampy a mnoho iného dnes potrebujeme nabíjať. Ako sa zbaviť viacerých nabíjačiek v zásuvke? Vyskúšajte Lamax USB Smart Charger, ktorý má až štyri USB porty. V balení je nabíjačka, káble budete potrebovať vaše.

Pointou je mať v zásuvke jednu nabíjačku a z nej potom možnosť nabiť viac zariadení. Nie je síce super rýchla, no dbá na kompatibilitu a bezpečnosť. Nech už k nej pripojíte akékoľvek zariadenie, nemusíte sa obávať jeho poškodenia.

Preto sa hodí na nabíjanie tabletov aj smartfónov s veľkou kapacitou batérie, zároveň aj na nabíjanie zubnej kefky alebo športového náramku. Maximálny výstupný prúd je 4,5 A, no dosiahnuť ho môžete pri najmenej dvoch zapojených zariadeniach. Pri nabíjaní jedného zariadenia je výstupný prúd obmedzený na 2,4 A. Ideálne využitie doma aj v kancelárii.

Cena: 19 EUR

Zapožičal: Lamax Electronics

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>