Naživo z CES: Bang&Olufsen s prémiovým zvukom v dizajne, aký by ste nečakali

0

Bang & Olufsen je jednoznačne veľkým inovátorom v oblasti zvukového dizajnu, zaujal aj tento raz.

Na výstave CES ukázal svoje novinky a stálice v oblasti audio príslušenstva. Nechrlí jednu novinku za druhou ale vytvára stabilné a overené portfólio svojich produktov. Vyskúšali sme mnohé z nich. Ak si produkty tejto značky môžete dovoliť, oplatí sa za ne zaplatiť. Odmenou nebude len kvalitný zvuk ale aj precízne spracovanie. Dalo by sa povedať, že najlepšie, aké sme kedy videli.

Medzi novinky patrí multimediálny reproduktor Beoplay M5, ktorý používa technológiu 360° šírenia zvuku. Vďaka tomu sa hodí do každého prostredia a nebude vás limitovať jeho umiestnenie. Dizajnovo zapadne do moderných priestorov, no aj tak, kde sa kladie dôraz na tradície.

Takto vyzerá reproduktor Beoplay M5 bez ochranného krytu

Podporuje režim multiroom. Ak ich máte viac, hudba sa bude prehrávať buď zo všetkých alebo tam, kde sa nachádzate. Podporuje pripojenie cez Chromecast, AirPlay a Bluetooth a má priamu podporu Spotify.

Slúchadlá a reproduktory

Beoplay A9 je jedným z najinovatívnejších reproduktorov súčasnosti

Beoplay A6, Beolit 15, Beoplay A2 Active, kruhový Beoplay A1 a športové slúchadlá Beoplay H5

Celý rad slúchadiel Beoplay – H6 / H7 / H8 / H9

Na článku spolupracoval Ondrej Macko, Las Vegas.

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár