Nepremeškajte HPE Discover Virtual Experience. Registrujte sa už teraz

0

Ucelený prehľad toho, ako sa firmy vysporiadajú s témou COVID-19 a ako pokračovať vo svojom biznise ďalej.

Konferencia HPE Discover, ktorá sa koná v Las Vegas je v dôsledku odporúčaní americkým strediskom pre choroby a nákazy, zrušená.

Všetky podstatné informácie nájdete priamo na stránke venovanej HPE Discover. Tu sa môžete zadarmo zaregistrovať.

Online konferencia sa uskutoční 23. júna 2020 a jedným z hlavných prezentujúcich bude aj CEO spoločnosti HPE, Antonio Neri.

hpe antonio neri

HPE však ukazuje ako sa má robiť biznis, nezľaknúť sa a pokračovať v prinášaní hodnôt. Presne to by mali robiť firmy stále, no dnes v inej forme. Ako na to a ako sa vysporiadať s novým stavom vo svete, sa dozviete na tejto virtuálnej konferencii.

Vízie do budúcna, praktické ukážky a konkrétne návrhy. Celkovo viac ako 150 rôznych podujatí on-line.

Dozviete sa ako sa vysporiadať s 5G a ako môcť takúto sieť poskytovať, ako využiť umelú inteligenciu a strojové učenie, ako si chrániť dáta, ako sa dá využiť virtualizácia v prospech vašej firmy a mať navrch pred konkurenciu alebo napríklad informácie o prelomovom riešení HPE GreenLake.

HPE chápe zmysel neziskového sektora, aj preto bude za každého registrovaného účastníka pridelený grant na jednu z desiatich neziskových organizácií so zameraním na zmierňovanie škôd po situácii s COVID-19.

Prečítajte si aj:

Čo dostanete ak zavriete oblak do vašej serverovne? Jazero, zelené jazero HPE GreenLake

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>