Nová Apple TV 4K s procesorom A12X sa objaví už čoskoro

0

Novú, resp. modernizovanú Apple TV 4K očakávame už od začiatku tohto roka. Priniesť by mala hlavne vyšší výkon a niekoľko nových funkcií.

Podľa viacerých dôveryhodných zdrojov z prostredia Apple komunity bude nová Apple TV (Kódové označenie: Neptune T1125) predstavená vo veľmi blízkej budúcnosti. Výroba vraj beží na 100% a čaká sa už len na samotné uvedenie. To bude, ako je už v prípade Apple zvykom, veľmi rýchle, bez akýchkoľvek ovácií a oznámení. Nový model by mal ponúknuť výkonný procesor Apple A12X, ktorý bol po prvýkrát predstavený v iPade Pro 2018. Najnovšiu a najvýkonnejšiu verziu tohoto procesoru, teda A12Z Bionic využíva aktuálna generácia iPadu Pro (všetky informácie o iPade Pro 2020 nájdete tu). Interná pamäť by mala byť klasikou, teda 64 GB základ, 128 GB stred a možno sa dočkáme aj 512 GB verzie.

Informácie pochádzajú o známeho „leakera“ menom, Jon Prosser, ktorý na svojom Twitter účte nedávno s detailnou presnosťou odhalil aj presný deň predstavenia aktualizovaných 13“ Macbookov Pro, a to vrátane špecifikácií. Teraz prináša nové informácie a Apple TV, ktoré nebudú ďaleko od reality.

Zdroj: Macrumors.com

Prečítajte si aj:

Apple potvrdil dátum konferencie WWDC20: Bude virtuálna

O autorovi

Svet technológií a automobilov je to, čo ma baví a napĺňa. Z oblasti technológií ma to najviac ťahá k ovociu , dronom, fotoaparátom a inteligentným zariadeniam (IoT). Svet automobilov, ale aj motoriek ma zaujíma od detstva. Priťahuje ma úplne všetko, čo má kolesá. Vo voľnom, ale i pracovnom čase rád fotografujem, cestujem, testujem a píšem.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>