Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Lenovo uviedla WRITEit, novú inovatívnu softvérovú aplikáciu, s ktorou je písanie rukou na vybraných zariadeniach s podporou písania dotykovým perom ešte lepšie.

WRITEit transformuje písanie perom na skutočne užitočné a praktické riešenie pre zadávanie údajov. Užívatelia vďaka tomu môžu písať takmer kdekoľvek, kde môžu písať na klávesnici. Aplikácia funguje na vybraných Lenovo Windows 8 zariadeniach s digitizérom, aktívnym perom alebo technológiou AnyPen a prináša spätnú väzbu a opravy v reálnom čase. Všetky tieto výhody prinášajú užívateľom viac príležitostí písať perom radšej ako na klávesnici, vďaka čomu majú plynulejší, rýchlejší a precíznejší zážitok.

Sloboda písať takmer kdekoľvek

Na rozdiel od písania rukou na mnohých dnešných zariadeniach, s aplikáciou WRITEit môžu užívatelia priamo písať do prakticky akéhokoľvek textového poľa, ktoré prijíma strojové písmo, dokonca aj ak toto pole je v aplikácii bez natívnej podpory dotykového pera. Táto možnosť posúva písanie rukou z obmedzenej novinky pre špecifické aplikácie na skutočne funkčný spôsob písania. WRITEit otvára celý svet nových možností písania, presahujúci bežné aplikácie na poznámky a kreslenie. Užívatelia napríklad môžu písať hľadané pojmy priamo do vyhľadávača namiesto použitia klávesnice na displeji. WRITEit dobre funguje pre emaily, sociálne médiá, online formuláre a mnohé ďalšie.

WRITEit správne

WRITEit beží na pozadí popri tom, ako užívatelia píšu a rukopis v reálnom čase mení na textové znaky. Tí, čo píšu rýchlo, budú zbožňovať nástroj na automatické návrhy, ktorý ponúka alternatívy pre nerozpoznané slová, pomáha zachytiť preklepy a napísať text správne hneď na prvý krát. A so súborom posunkových príkazov sú jednoduché aj textové úpravy.

Dostupnosť

WRITEit je dostupná pre nasledovné zariadenia s podporou dotykového pera: ThinkPad YOGA, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 a 8-palcový YOGA Tablet 2 s OS Windows s technológiou AnyPen. Od 15. apríla si užívatelia týchto modelov môžu WRITEit stiahnuť zadarmo: http://www.getwriteit.com. Lenovo neskôr tento rok prinesie WRITEit aj na svoje budúce produkty.

Značky: