Alza otvára pri Bratislave prvú slovenskú pobočku na výdaj tovaru nad 100 kg. Zákazníci ju nájdu priamo v priestoroch moderného logistického centra e-shopu neďaleko Senca. Okrem XXL produktov, ako sú chladničky alebo záhradná technika, si tam môžu ľudia vyzdvihnúť akúkoľvek objednávku, a to denne od 10 do 18 h.

Odber nadrozmerného tovaru (práčky, sporáky, chladničky, televízory, záhradný nábytok či hobby technika) umožňuje Alza len vo vybraných predajniach – napr. v Žiline, Košiciach alebo v bratislavskej centrále. Nová senecká pobočka je ale prvou na Slovensku, ktorá dokáže odbaviť aj osobné vyzdvihnutie produktov nad 100 kg. To sa dalo zatiaľ len doručením na adresu.

V Senci, v našej XXL hale, sme pripravili špeciálny priestor na výdaj vo veľkosti 50 m2, kde skladujeme nadrozmerný tovar. Hlavným cieľom je poskytnúť našim zákazníkom rýchly a pohodlný odber týchto produktov bez dlhých radov a čakania. Vďaka blízkosti centrálneho skladu sme zároveň schopní vychystať pre pobočku v podstate akúkoľvek objednávku z e-shopu Alza.cz a Alza.sk, napríklad aj pamäťové karty, a to denne od 10 do 18 hodín,“ hovorí riaditeľ predajnej siete Miroslav Tesař.

Nová prevádzka leží neďaleko Senca, priamo v logistickom areáli Goodman, kde má Alza 31-tisíc m2 skladovacích priestorov. Doručenie si tam zákazník zvolí počas objednávky na webe a počká na potvrdzovaciu SMS/e-mail pre vyzdvihnutie. Platiť môže vopred online, alebo na mieste v hotovosti aj kartou. Objednávka bude uložená max. 4 dni.

Pre otvorenie novej pobočky sa Alza rozhodla aj na základe dopytu zákazníkov. Senec je významnou rekreačnou a logistickou lokalitou na rozhraní Bratislavského a Trnavského kraja a pokrýva spádovú oblasť v okruhu cca 50 kilometrov. Výdajňa tak poslúži nielen jej obyvateľom, ale napríklad aj zamestnancom tunajšieho priemyselného parku.

Pozrite si aj:

Boli sme v pražskej centrále firmy ALZA. Neuveríte ako to tam vyzerá

 

 

 

Značky: