Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Slováci majú šancu zaregistrovať si nové slovenské webové adresy výhodnejšie aj v budúcom roku

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci budú môcť využiť zvýhodnenú cenu na nové domény až do konca roka 2017. SK-NIC, a.s. zároveň predlžuje platnosť akcie, pri ktorej odmeňuje registrátorov, ktorí aktívne túto akciu podporujú. Vďaka týmto akciám je dnes možné zaregistrovať si unikátnu webovú adresu s koncovkou .sk za historicky najnižšiu cenu.

„Pre záujem o tieto akcie sme sa rozhodli, že obe predĺžime do konca  budúceho roka,“ hovorí riaditeľ SK-NIC, a. s., Peter Bíro. Akcia „Nové domény za lacnejšie“ umožňuje komukoľvek zaregistrovať ľubovoľnú novú SK doménu za zvýhodnenú akciovú cenu 7,- EUR bez DPH (8,4EUR s DPH). Zvýhodnená cena je platná pre všetky novo registrované domény druhej úrovne počas obdobia prvého roka. Akcia sa nevzťahuje na predĺženie či zmenu držiteľstva už existujúcich domén.

V platnosti ostáva aj akcia „Získaj 100, dostaň 100.“ SK-NIC, a.s. v rámci tejto akcie vráti každému registrátorovi 100,- EUR za každých 100 novo registrovaných slovenských domén. Obe akcie, „Nové domény za lacnejšie“ a „Získaj 100, dostaň 100“, ktoré správca národnej domény .sk predstavil na začiatku septembra, ostávajú naďalej platné až do konca roka 2017.

Značky: