Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Moderné kancelárie potrebujú viac ako len pracovné stoly a zasadacie miestnosti. Sťahovanie na novú adresu umožnilo spoločnosti Cisco Slovensko vybudovať inovatívne pracovisko, ktoré lepšie vyhovuje charakteru firmy. Partneri i zákazníci po novom nájdu Cisco v krásnych priestoroch v budove Eurovea Central 3 na nábreží Dunaja v Bratislave.

Digitalizácia a nové technológie prinášajú úplne iný štýl práce. Kreativite a kolaboratívnemu duchu sme sa preto aj my v Cisco Slovensko rozhodli ešte pomôcť a vytvorili sme inšpirujúce priestory, ktoré nám ako inovatívnej a pružnej firme viac vyhovujú,“ zdôvodnil nadčasový a hravý dizajn nového pracoviska František Baranec, country manager Cisco Slovensko. „Pri výbere štýlu sme mysleli predovšetkým na ľudí, tak aby mali k dispozícii všetky potrebné nástroje, a zároveň aby sa v práci dobre cítili. Implementované komunikačné technológie sú zároveň ukážkou pre iné organizácie, ako skvalitniť a zefektívniť tímovú spoluprácu, “ dodal.

Dizajn nových priestorov odstraňuje bariéry a motivuje k vyšším výkonom. V moderných firmách už pri práci netreba osem a pol hodiny sedieť za stolom – nové kancelárie poskytujú priestory na relaxáciu, tiché miesta na rozvíjanie myšlienok i spoločné priestory na výmenu nápadov. Špecialisti Cisco si tu na ploche 850 m2 môžu nájsť vyhovujúci kútik podľa typu práce, ktorú práve vykonávajú – či už ide o brainstormingy v priestranných spoločných priestoroch, porady napríklad na príjemnej presvetlenej terase, sústredenú prácu v súkromí izolovanej kóje alebo trebárs hľadanie inšpirácie pri zápase v stolnom futbale s kolegami.

Priestory sú vybavené najmodernejšími technológiami. Digitálne tabule najnovšieho kolaboratívneho riešenia Cisco Spark Board, videokonferenčné zariadenia Telepresence a ďalšie nástroje pre tímovú spoluprácu sú dnes už nevyhnutnosťou pre zvýšenú efektívnosť práce v medzinárodnom prostredí a úplne menia samotnú podstatu pracovných stretnutí.

Značky: