Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ŠKODA Storyboard je portál značky ŠKODA, ktorý mapuje nie len dianie automobilky na Slovensku, ale prináša aj množstvo originálneho a zaujímavého obsahu

Pohodové čítanie, inšpiratívne príbehy Slovákov, rady a tipy nie len pre motoristov a množstvo ďalšieho atraktívneho a lokálneho obsahu. To všetko so sebou prináša slovenská verzia lifestylového portálu ŠKODA Storyboard, ktorý bol doposiaľ dostupný iba v angličtine a češtine. Registrovať sa na odber noviniek a informácii nie len zo sveta značky ŠKODA na Slovensku je možné tu.

ŠKODA Storyboard bude pravidelne prinášať atraktívny obsah nielen fanúšikom motorizmu či zástupcom médií, ale aj laikom, ktorí hľadajú plnohodnotné informácie zo sveta auto-moto aj mimo neho. Čitatelia aj novinári si môžu „listovať“ v rôznych kategóriách ako Životný štýl, Inovácie, 125 rokov ŠKODA, Modely, ŠKODA Svet či ŠKODAPEDIA, a tak isto si prezerať rôzne videá či fotografie.

Rady pre motoristov aj rozhovory s inšpiratívnymi Slovákmi

V pravidelne dopĺňanom obsahu čitatelia nájdu aj rôzne rady a tipy či rozhovory s osobnosťami zo sveta automobilky a iných odvetví. Vedeli ste napríklad, že unikátnu trofej pre víťaza Tour de France navrhoval šikovný Slovák, ktorý sa podieľal aj na dizajne novej ŠKODY ENYAQ? A máte dostatočný prehľad o tom, ako si dôkladne pripraviť auto na zimu? Neujdú vám ani také netradičné novinky, že OCTAVIA G-TEC natankovala mrkvu a cibuľu. To všetko nájdete na slovenskom ŠKODA Storyboarde.

„Ak hľadáte pohodové čítanie, ktoré vás nabije energiou a prinesie vám množstvo zaujímavého obsahu, ste na správnej adrese. ŠKODA Storyboard si v zahraničí našiel už obrovské množstvo fanúšikov. Tento lifestylový portál značky ŠKODA chceme priblížiť aj slovenskému publiku a šíriť prostredníctvom neho nie len naše firemné hodnoty, ale aj prinášať užitočné témy, rozhovory s inšpiratívnymi Slovákmi a ukázať zákulisie značky ŠKODA na Slovensku,“ uviedla Lenka Kalafut Lendacká, PR manažérka spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a ďalej dodáva: „Slovenský ŠKODA Storyboard je v plnej prevádzke a už teraz na ňom nájdete desiatky skvelých článkov, ktoré budeme pravidelne dopĺňať. Zároveň nahrádza zrušený tlačený ŠKODA Magazín, ktorý čitatelia dostávali do schránok každého polroka. V rámci našej zelenej stratégie sme tak nielen znížili environmentálne zaťaženie, ale tiež prešli na oveľa dostupnejší a vždy aktuálny formát.“

Nový ŠKODA Storyboard je možné nájsť na webovej adrese www.skoda-storyboard.com/sk/. Odporúčame vám portál uložiť do záložiek vo vašom prehliadači pre jednoduchší prístup.

Značky: