Nový Google Kalendár prichádza postupne pre všetkých

1

Bežní používatelia by mali mať nový Google Kalendár už aktivovaný. K firemným klientom sa dostane čoskoro.

V polovici októbra minulého roka predstavila spoločnosť Google nové webové rozhranie služby Google Kalendár. Tá prešla po mnohých rokoch prvou väčšou zmenou dizajnu. Pribudlo aj niekoľko noviniek, ktoré sú zamerané na firemných klientov balíka G Suite.

Používatelia bežného Google účtu, resp. Gmailu, dostávajú nový vzhľad v týchto dňoch. Klienti G Suite sa dočkajú v rámci rýchleho uvoľňovania noviniek zmeny už 8. januára, pričom ostatní klienti až 15. januára.

Do 28. februára bude zároveň možné po prepnutí sa do starého rozhrania využívať pôvodný kalendár. Po tomto termíne Google umožní využívať definitívne iba nový Google Kalendár.

Webové rozhranie služby Google Kalendár nájdete na stránke calendar.google.com.

Google Kalendár a jeho nový webový dizajn. Máme ho aj my v redakcii

Zdroj: G Suite Blog

Prečítajte si aj:

Prišiel čas na zmenu: Google redizajnoval po rokoch svoj kalendár

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Jeden komentár

  1. Neviete nahodou ako v novej verzii nastavim cas dna, ktory sa ma zobrazovat? Je to tam od 01:00 do 23:00. V starej verzii sa dal den, tyzden nastavit ze zobrazuje udalosti len napr. od 08:00 do 18:00.

Pridaj komentár