OneDrive ponúka históriu súborov po novom

0

Platí pre všetky súbory.

História verzií je žiadaným rozšírením. Najmä ak upravujete a publikujete priamo on-line.

OneDrive tak prináša funkciu, po ktorej volalo mnoho používateľov. Na počítači s Windows je totiž možné zapnúť históriu súborov a mať uložených viacero verzií. Funkcia História verzií bola dostupná už skôr, avšak len pre formáty Microsoft Office.

 

Teraz bude podporovať aj CAD, PDF a ďalšie súbory v tomto úložisku. Vždy keď spravíte s dokumentom nejakú zmenu, uloží sa aj jeho pôvodná verzia tak, aby sa neprepísala novou.

V podporovaných súboroch získate pri prezeraní histórie aj náhľad. Lepšie vďaka tomu viete, ktorý z minulých verzií dokumentu si vybrať.

Microsoft pripravuje rozšírenú verziu histórie súborov, tá má byť dostupná v lete. Už teraz začal na jej postupnom uvoľňovaní pre všetkých používateľov služby OneDrive. Aktuálne budú mať súbory 30-dňovu históriu.

Zdroj: Blog Office

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár