Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

O Automobil Import, zástupca značky Opel na Slovensku, spustil v týchto dňoch webové riešenie, ktoré umožňuje získať vozidlo Opel bez toho, aby klient musel opustiť svoje bydlisko. Opel je jednou z prvých značiek na Slovensku, ktoré ponúkajú takéto riešenie. 

  • Opel reaguje na vzniknutú situáciu a spúšťa projekt Opel Online
  • Vozidlo je teraz možné získať aj z bezpečia svojho domova
  • Až 800 vozidiel, ktoré sú okamžite k dispozícii k odberu
  • Online konzultácia s predajcom
  • Uhradené vozidlo je doručené zákazníkovi až domov
opel

opel online

 “V týchto komplikovaných podmienkach tak zaisťujeme potrebnú mobilitu Slovákov pri zachovaní plnej bezpečnosti a komfortu,” uviedol riaditeľ značky Opel na Slovensku Radovan Rohaľ. Na stránke www.opel-online.sk si záujemca môže vybrať vozidlo, zarezervovať si ho, predajca následne kontaktuje zákazníka a zariadi všetko potrebné tak, aby mohlo byť auto dodané klientovi až domov.

Súčasťou sofistikovaného digitálneho riešenia je aj chatovacie okno, ktorým predajca môže komunikovať s klientom už v čase, keď zákazník ešte len uvažuje nad vozidlom na stránke opel-online.sk. Web stránka je optimalizovaná pre prístup všetkými bežnými internetovými prehliadačmi, dostupná je tak na počítačoch ako aj na mobilných zariadeniach a tabletoch. Stránka opel-ihned.sk už za prvý deň zaznamenala 207 záujemcov o online získanie vozidla Opel.

Značky: