Opera GX 68: Vyskúšajte herný prehliadač

0

Opera má v experimentálnej fáze prehliadač, na ktorom očividne opäť zapracovala.

Verzia 68 so sebou prináša integráciu so službou Discord a za nás aj podstatnú novinku – kontrola systémových zdrojov. Avšak nejde len o pasívne sledovanie toho, koľko RAM spotreboval prehliadač alebo aké vyťaženie CPU majú otvorené karty.

Tu sa dá nastaviť limit spotreby operačnej pamäte a neustále máte pod dohľadom náročné stránky, ktoré majú negatívny dopad na výkon vášho počítača.

opera gx

Prehliadač má vlastnú čiernu tému ako primárnu s možnosťou jemných grafických úprav. Svojimi funkciami a službami je jasne zameraný na hráčov. Napríklad aj funkciou Network Limiter na obmedzenie sťahovania a odosielania dát.

Je to vidieť aj na prostredí alebo napríklad štandardnom nastavení novej karty. Tam nájdete prehľad z herného sveta ako aj hry zadarmo a rôzne akcie. Prehliadač je v slovenčine, stiahnuť si ho môžete z oficiálnej stránky.

Prečítajte si aj:

Opera Mini dostáva krajšie používateľské prostredie: Prehliadač obdržal najväčšiu aktualizáciu za posledné mesiace

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>