Opera integrovala bezpečné prehliadanie priamo do svojho prehliadača

0

Pripojenie VPN priamo v prehliadači Opera, no iba v ňom.

Opera má túto novinku priamo v aplikácii pre Android. Vďaka tomu si už nebudete musieť sťahovať VPN aplikáciu samostatne. Je to dobrá funkcia a Opera si tým môže získať ďalších priaznivcov prípadne udržať aktuálnych používateľov.

Prehliadač si môžete stiahnuť priamo z Google Play.

Firma o svojom riešení hovorí ako o „no-log VPN“. Odporúčame však pozorne si prečítať podmienky služby samotnej prípadne Opery. V minulosti sa celkom nedalo hovoriť o tom, že riešenie VPN v Opere je bez logovania. Najmä ak hovoríme o verzii pre počítače.

Riešenie je vhodné pre tých, čo chcú bezpečné pripojenie v internete v rámci prehliadača. Všetky ostatné spojenia budú v klasickej forme bez VPN. To znamená Messenger, emaily atď. Bezpečné spojenie bude platiť len v rámci Opery.

Zdroj: Opera

Prečítajte si aj:

Ako spustiť režim Inkognito v Chrome v predvolenom stave?

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>