Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Svetová premiéra inovovaného modelu Škoda Octavia sa blíži: Škoda Auto odhalí svoj zmodernizovaný bestseller v stredu 14. februára o 10:00 stredoeurópskeho času. Odhalenie prebehne vo virtuálnom štúdiu a bude možné ho vidieť aj na Škoda Storyboard a oficiálnom Youtube kanáli značky Škoda.

Virtuálne štúdio: Preskúmajte zmodernizovanú Škodu Octaviu

V stredu 14. februára o 10:00 si budú návštevníci virtuálneho štúdia môcť po prvýkrát detailne prezrieť inovovaný modelový rad Škoda Octavia. V kompletnej prehliadke modelov nebudú chýbať verzie hatchback a kombi ani varianty Sportline a RS.

V krátkych videoukážkach nájdu návštevníci popri vyjadrení expertov aj celý rad ďalších informácií o vylepšenom exteriéri aj interiéri vozidla, ako aj o nových technológiách a rôznych pohonných jednotkách. Najpredávanejší model značky sa pýši zmodernizovaným vzhľadom s prepracovanou prednou a zadnou časťou a novo navrhnutými svetlometmi využívajúcimi Crystallinium. Okrem toho Octavia ponúka zdokonalené prvky aktívnej a pasívnej bezpečnosti.

Premiéru bude možné sledovať vo virtuálnom štúdiu, odkiaľ sa bude vysielať. Ďalej bude možné ju sledovať na Škoda Storyboard a oficiálnych sociálnych sieťach značky Škoda YouTube a X.

Dátum:              streda, 14. februára, 10:00 stredoeurópskeho času

Virtuálne štúdio:              www.novaskodaoctavia.cz

Škoda Storyboard:    https://www.skoda-storyboard.com/r/nova-octavia

YouTube:                    www.youtube.com/@skoda

X:                                  https://x.com/skodaautonews

Značky: