Orange predstavil nové paušály Go. Obsahujú medzinárodné hovory a dáta na doma aj do EÚ (doplnené)

0

Doplnené 20. 5. 2017: Orange vrátil do ponuku aj paušály Flex a Max.

Používateľ si teda môže vybrať, či chce nový paušál Go alebo niektorý z dvojice starších. V prípade Flex a Max bude operátor informovať o ďalších detailoch, ako sa prejaví regulácia, ktorá začne platiť od 15. 6. 2017.

Pôvodný článok 17. 5. 2017: Dáta v paušáloch s mesačným poplatkom od 20 eur, možnosť dokúpiť si extra 1 GB dát využiteľných doma aj v EÚ za 3 eurá, či medzinárodné hovory zahrnuté v mesačnom poplatku.

Operátor Orange predstavil nové paušály, ktoré sú prispôsobené pre potreby novej európskej regulácie roamingu, ktorá začne platiť o mesiac. Paušály Go sú dostupné od dnešného dňa, s cenou od 5 eur mesačne. Obsahujú predplatené minúty pre volania v rámci Slovenska, do Európskej únie aj z Európskej únie a v prípade paušálov s mesačným poplatkom od 20 eur aj dátový balíček. Ten obsahuje 100 MB univerzálnych dát využiteľných doma alebo v EÚ a taktiež bonusové dáta až do objemu 10 GB, ktoré používateľ môže využiť doma alebo aj v EÚ, avšak s regulovaným roamingovým príplatkom vo výške 0,009 €/MB.

Orange v rámci nových paušálov umožňuje navýšiť si dátový balíček o 100 MB za 1 €, 500 MB alebo 1 GB za 3 eurá. Objem a cena dokupovaných dát sa odlišuje podľa toho, aký paušál Go máte. Všetky detaily nájdete nižšie, v tabuľkách. Dokupované dáta pri všetkých paušáloch je možné využívať nielen doma, ale aj v celej EÚ bez roamingového príplatku. K dispozícii sú aj voliteľné SMS balíky.

Go 5 € až Go 15 € – základ bez predplatených dát

Paušál Go 5 € ponúka 50 voľných minút a neobmedzené volania jednému blízkemu v Orangei.

S paušálom Go 10 € získate dvojnásobne vyšší počet voľných minút a možnosť nekonečných volaní na 3 čísla v sieti Orange. Pri tomto paušále je možné si viacnásobne dokúpiť 100 MB dát využiteľných v SR a v EÚ za 1 euro.

Za rovnakých podmienok si môžu používatelia dokúpiť dáta aj k paušálu Go 15 €, ktorý obsahuje 150 voľných minút a nekonečné volania až na 5 čísel v Orangei.

Dokupované dáta je možné využívať nielen doma, ale aj v celej EÚ bez roamingového príplatku

Go 20 € a Go 25 € – so základným dátovým balíkom

Go 20 € obsahuje 200 voľných minút do všetkých sietí vrátane EÚ, ako aj nekonečné volania na 5 čísel svojich blízkych v Orangei. Paušál obsahuje okrem 100 MB univerzálnych dát využiteľných v EÚ aj v SR aj 500 MB bonusových dát. Po ich prečerpaní si zákazníci môžu dáta automaticky navyšovať o 500 MB za 3 eurá.

Go 25 € poskytuje nekonečné volania v sieti Orange a až 250 voľných minút na volania do všetkých sietí v SR alebo v rámci EÚ. Go 25 € okrem volaní obsahuje aj 1 GB dát. V prípade ich prečerpania môžete využiť automatické navýšenie. Za 3 eurá získate ďalší 1 GB dát s možnosťou využitia či už v SR alebo v EÚ.

Dokupované dáta je možné využívať nielen doma, ale aj v celej EÚ bez roamingového príplatku

Go 30 € až Go 65 € – nekonečno s až 10 GB balíkom

Všetky paušály s mesačným poplatkom od 30 eur obsahujú nekonečné volania do všetkých sietí v rámci Slovenska a takisto v rámci Európskej únie.

Paušál Go 30 € navyše ponúka 500 voľných minút platných pre hovory do všetkých sietí zo Slovenska do EÚ, USA a Kanady a 2 GB bonusových dát.

Go 40 € prináša okrem vyššie spomínaných neobmedzených volaní aj 1000 voľných minút na volania zo Slovenska do EÚ, 6 GB bonusových dát a neobmedzené SMS správy v rámci Slovenska a EÚ.

Go 65 € ponúka neobmedzené volania doma aj v zahraničí, neobmedzené množstvo SMS správ a 10 GB bonusových dát. Pokiaľ vám nestačia dáta obsiahnuté v paušály, môžete si kedykoľvek dokúpiť Internet v mobile s 1 GB dát za 3 € alebo si môžete objednať automatické zvýšenie objemu dát o 1 GB za 3 €. Tieto dáta sú využiteľné na Slovensku a v EÚ bez akéhokoľvek príplatku.

Dokupované dáta je možné využívať nielen doma, ale aj v celej EÚ bez roamingového príplatku

SMS balíky

Orange pripravil aj SMS balíky, ktoré je možné v prípade záujmu dokúpiť. Štandardná cena za jednu SMS je 6 centov, pre paušály Go sú k dispozícii Nekonečný balík SMS/MMS do všetkých sietí v SR a EÚ za 2 € mesačne alebo Balík 100 správ do všetkých sietí v SR aj EÚ za 1 € mesačne.

Zdroj: Orange

Prečítajte si aj:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Pridaj komentár