Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Vianoce, najkrajšie obdobie roka, sú už takmer za rohom. Nastáva preto čas, kedy sa mnohí z nás začínajú obzerať po vianočných darčekoch pre svojich blízkych. Pri tejto príležitosti pripravila spoločnosť HP prehľad tipov na vianočné darčeky. Kompletnú vianočnú ponuku HP nájdete na stránke www.hpobchod.sk/radca.

Darček pre hráča: notebook VICTUS by HP 15

Hľadáte notebook, ktorý má dostatočný výkon pre hráčov alebo grafikov? Ak áno, v prípade notebooku VICTUS by HP 15 nemôžete urobiť chybu.

Na prenos dát alebo obrazu môžete využiť super rýchly USB-C. Grafická karta od NVIDIA GeForce GTX 1650/4 GB poskytne dostatočný výkon na štandardné detaily. Displej disponuje IPS panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz. Prepracovaný systém cirkulácie vzduchu a dvojitá tepelná trubica odvádza teplo niekoľkými rôznymi cestami. Umožňuje tak zachovať nízku teplotu a systém pracuje plynule aj pri veľkej záťaži. Notebook tak bude stále na správnych teplotách. Technológia Fast Charge dokáže nabiť batériu na 50 % už za 30 minút, čo spoločne s ovládaním výkonu a spotreby pomocou integrovaného OMEN Gaming Hub robí z notebooku Victus aj adaptibilného spoločníka na cesty či pobyt všade tam, kde ho potrebujete – na prednáškach, schôdzkach či jednoducho kdekoľvek na cestách. Veľký “precision touchpad” spoločne s nadštandardne veľkými klávesami a numerickým blokom robí z tohto herného notebooku všestranného spoločníka, výber z troch farieb je už len príjemným bonusom.

Na webe HPobchod.sk si môžete notebook zaobstarať za cenu od 699 EUR.

Viac tu: VICTUS by HP 15-fb0222nc (737V9EA) | HPobchod.sk

Darček pre náročných: HP ENVY 17

HP ENVY 17 je kráľom medzi 17-palcovými notebookmi – je kovový, výkonovo všestranný a veľmi kvalitne spracovaný. Okrem audia od Bang&Olufsen a vysokej svietivosti displeja oceníte aj farebný gamut 100 % sRGB a vrstvu Gorila Glass, ktorá bráni jeho poškriabaniu či poškodeniu vplyvom pádu. Pri každodennom používaní oceníte 2x Thunderbolt 4, ktorý okrem nabíjania podporuje aj prenos dát rýchlosťou až 40 Gb/s alebo pripojenie 5K monitora s frekvenciou 60 Hz. Integrovaná grafická karta Intel® Iris Xe ponúka dostatočný výkon nielen pre bežné denné úlohy, ale aj grafiku. Rýchly SSD disk od výrobcu Samsung je stávka na istotu s ohľadom na plynulý chod aplikácií a systému. ENVY 17 je ideálne zariadenie nielen pre náročných užívateľov, ale aj pre tých, ktorí hľadajú kompromis medzi elegantným vzhľadom, veľkou uhlopriečkou a užívateľským komfortom.

Notebook môže byť váš za 1 499 EUR, zakúpiť ho môžete na webe HPobchod.sk.

Viac tu: HP ENVY 17-cr0222nc (733A5EA) | HPobchod.sk

Darček pre cestovateľov: HP Pavilion Aero 13

Ľahký notebook s váhou 0,99 kg, kompaktnými rozmermi a výdržou batérie až 10 hodín, zvukom B&O s 2 reproduktormi a celokovovým šasi. Pavilion Aero 13 je ideálny notebook pre tých, ktorí hľadajú kompromis medzi elegantným vzhľadom, výkonom a mobilitou.

Notebook môžete zakúpiť za 1 069 EUR, a to na webe HPobchod.sk.

Viac tu: HP Pavilion Aero 13-be1003nc | HPobchod.sk

Herný počítač pre náročnejších: VICTUS by HP TG02

Počítače VICTUS by HP sú naozaj zlatá stredná trieda. Rozbehnú všetky vaše obľúbené hry. Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3060 umožňuje hrať najnovšie hry vďaka výkonu architektúry Ampere – 2. generácie architektúry NVIDIA RTX. Ponúka neuveriteľný výkon s vylepšenými jadrami RT a Tensor, novými streaming multiprocesormi a superrýchlou pamäťou G6.

Procesor AMD Ryzen 5000 je vyrobený s využitím tých najmodernejších technológií, ktoré prinášajú vysoký výkon, a zároveň udržujú systém v normálnych teplotách pri zachovaní čo najnižšej hlučnosti. Tešiť sa môžete na vyššie rýchlosti, viac pamäte či väčšiu šírku pásma. Počítače VICTUS by HP nie sú plombované, ale plne upgradovateľné. Pohodlne si tak môžete navýšiť kapacitu disku, poprípade pamäť RAM bez straty záruky. Táto herná mašinka jednoducho vie držať krok s dobou a robiť vám radosť po dlhé roky.

Cena počítača je 1 059 EUR a zakúpiť ho môžete na webe HPobchod.sk.

Viac tu: VICTUS by HP TG02-0222nc (665P3EA) | HPobchod.sk

Darček pre pôžitkárov: bezdrôtový monitor HP U28 4K HDR

Tento monitor sa pýši 4K rozlíšením, čo znamená, že rozlíšenie je 4x vyššie ako známe Full HD, a teda je schopný oveľa ostrejšieho zobrazenia. IPS panel zase zaistí presné farby a skvelé pozorovacie uhly. Jeho dokonalý dizajn s tenkými rámčekmi ponúka možnosť pripojenia viacerých displejov vedľa seba a ultraširoký pohľad. K tomu všetkému je tu technológia HDR, ktorá zaručuje, že používateľ môže oveľa lepšie sledovať veľmi svetlé aj veľmi tmavé časti obrazu zároveň. Táto funkcia sa zapína automaticky bez cudzej pomoci.

Monitor si za cenu 399 EUR môžete zaobstarať na webe HPobchod.sk.

Viac tu: HP U28 4K HDR (1Z980AA) | HPobchod.sk

Príslušenstvo pre hráčov: HyperX slúchadlá a myš

HyperX Cloud II sú herné slúchadlá pre skutočných hráčov s technológiou dvojkomorových meničov, vďaka ktorej si vychutnáte realistický zvuk a budete počuť každý krok nepriateľov. Ovládanie zvuku, ktoré nájdete priamo na pletenom kábli, umožní zvýšiť či znížiť hlasitosť alebo vypnúť mikrofón. Vďaka pamäťovej pene a kvalitnej koženke slúchadlá perfektne držia na hlave. Odolný rám je vyrobený z hliníka.

Ľahká bezdrôtová herná myš s moderným šesťuholníkovým dizajnom a ultrarýchlym snímačom PixArt PAW3335 poskytuje presnosť až 16 000 DPI. Vďaka symetrickému tvaru presne padne do ruky a nezradí vás pri hraní akejkoľvek hry. Vďaka jej hmotnosti – iba 62 gramov – budete s myšou ešte presnejší.

Na webe HPobchod.sk môžete kúpiť slúchadlá HyperX Cloud II za 99,98 EUR a myš za 51,90 EUR.

Viac tu: HyperX Cloud II – Gaming Headset (Black-Gunmetal) (4P5L9AA) | HPobchod.sk

HyperX Pulsefire Haste – Wireless Gaming Mouse (Black) (4P5D7AA) | HPobchod.sk

Darček pre začínajúcich podnikateľov: tlačiareň HP LaserJet MFP M140we

Jedná sa o jednu z najlepších domácich tlačiarní pre bežné potreby. Tlač, skenovanie a kopírovanie – všetky funkcie, ktoré môžete potrebovať. So službou HP Instant Ink navyše ušetríte až 50 % za toner a nemusíte už nikdy riešiť objednávanie tonera na poslednú chvíľu. Vďaka skutočne malým rozmerom umiestnite tlačiareň prakticky kamkoľvek.

Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet MFP M140we je na webe HPobchod.sk v predaji za 145 EUR.

Viac tu: HP LaserJet MFP M140we (7MD72E) | HPobchod.sk

Darček pre celú rodinu: tlačiareň HP ENVY 6020e

Multifunkčná tlačiareň HP ENVY 6020e je ideálnym zariadením, ktoré uspokojí potreby všetkých členov rodiny. Umožňuje tlač fotografií bez rámčeka až do formátu A4. Má zásobník s kapacitou 100 listov papiera, veľmi praktická je funkcia automatickej obojstrannej tlače. Veľkú flexibilitu poskytuje mobilná aplikácia HP Smart, vďaka ktorej je možné tlačiareň ovládať cez mobilné zariadenia.

Tlačiareň HP ENVY 6020e je na webe HPobchod.sk v predaji za cenu 115 EUR.

Viac tu: HP ENVY 6020e (223N4B) | HPobchod.sk

Darček pre študentov: tlačiareň HP DeskJet Ink 2720e

V prípade, že hľadáte kompaktnú tlačiareň, ktorá zvládne skenovanie aj kopírovanie za rozumnú cenu, nemal by vašej pozornosti uniknúť model HP DeskJet 2720e s predplatným HP Instant Ink. Tlačiareň ponúka bezproblémovú inštaláciu, jednoduchú tlač z mobilných zariadení a celkovo zjednodušuje každodenné tlačové potreby. Toto zariadenie je ideálne pre domácnosti, ktoré požadujú jednoduchú a cenovo dostupnú tlač v rozmedzí 50-100 strán za mesiac. Tlačiarne z radu DeskJet zaistia komfort v oblasti tlače.

Multifunkčná tlačiareň HP DeskJet 2720e je na webe HPobchod.sk v predaji za 51 EUR.

Viac tu: HP DeskJet 2720e (26K67B)  | HPobchod.sk

Darček pre milovníkov fotografií: tlačiareň HP Smart Tank 670

Nový rad tankových tlačiarní s automatickou obojstrannou tlačou je tu. S novým dizajnom prichádzajú aj vylepšené vlastnosti! Baví vás fotenie a radi sa obklopujete fotografiami blízkych? Potom sú pre vás tlačiarne HP Smart Tankperfektnou voľbou. Pomocou týchto tlačiarní so vstavaným zásobníkom atramentu si svoje úlovky zvečníte vo vynikajúcej kvalite a potešia vás aj nízke náklady. Do formátu A4 môžete tlačiť bez zbytočných bielych okrajov. S jednou dávkou atramentu môžete vytlačiť až 18 000 čiernobielych alebo až 8 000 farebných stránok.

Cena tlačiarne HP Smart Tank 670 je 260 EUR,na zakúpenie je na webe HPobchod.sk.

Viac tu: HP Smart Tank 670 (6UU48A) | HPobchod.sk

Značky: