4ka sa rozhodla pre pomerne netradičnú kampaň, keď sa zameriava na konkrétnych operátorov an Slovensku. Už sme tu mali šibenicu pre Jura, balóniky pre O2 a teraz prichádzajú zvieratká pre Orange. Stanovisko Orange sme doplnili neskôr a nájdete ho v závere článku.

Výzvu operátora 4ka prinášame v plnom znení:

Začiatok citátu

Pridajte sa k odboju za lacné volania a dáta!

Stačilo! Toto sú štyri najväčšie zlá, ktoré podľa našich zistení trápia väčšinu zákazníkov mobilných operátorov:

  1. Viazanosť: Najlepšie na dva roky, a ak sa nedá, tak aspoň na rok.
  2. Skryté podmienky: Je to ako prekážkový beh – zvládnete ho len s vypätím síl.
  3. Obmedzená platnosť cien: Raz príde deň, keď budete platiť viac.
  4. Výhodné podmienky len pre niektorých: Prečo majú noví zákazníci väčšie výhody, ako tí starí?

Keď sme na jeseň minulého roku predstavili našu predplatenú službu Moja 4ka, od začiatku sme tvrdili, že na Slovensku sa dá volať, posielať SMS správy a dátovať výhodnejšie a hlavne bez hákov. Prišli sme s jednotnou, zrozumiteľnou a výhodnou cenou, ktorá platí na Slovensku aj v celej EÚ – 4 centy za 1 MIN, 1 SMS alebo 1 MB dát. Zároveň sme zaviedli nový a lepší štandard v rýchlom pripojení na internet v mobile – správna cena je od októbra 2015 jedno euro za 1 GIGA v rýchlej 4G sieti.

Čo však urobili za päť mesiacov iní operátori? Prišli s produktami, ktoré len naoko znižujú ceny, aby sa nepovedalo, že nič nerobia. Namiesto toho, aby svojim zákazníkom dorovnali to, čo ponúkame my, dávajú len pozlátko výhod, ktoré platia pár mesiacov, vyťahujú ľuďom z vreciek tu 5 €, tam 10 € alebo vás budú prehovárať, aby ste sa zaviazali k niečomu inému a bez toho výhodnejšiu cenu nedajú. Skrátka: ZLOBA!

  1. Naša ponuka – 4 centy za 1 MIN, 1 SMS či 1 MB dát platí bez akejkoľvek viazanosti. A to nielen v SR, ale aj v celej EÚ.
  2. Žiadne skryté podmienky – 4 centy a basta!
  3. Naša ponuka minúty volania, SMS či MB dát za 4 centy s Moja 4ka je časovo neobmedzená, platí aj v máji, aj v júni, v auguste, a aj po celý zvyšok roka.
  4. Je jedno, odkiaľ prichádzate a ako dlho ste našim zákazníkom. U nás majú všetci rovnako výhodné ceny.

Týmto vyzývame aj ostatných operátorov, a p rosíme a j i ch zákazníkov, aby sa k nám pridali s cieľom skutočne zlacniť hlasové a najmä dátové služby. V našom Odboji budeme pokračovať aj naďalej, kým všetka zloba v telekomunikačnom biznise nezmizne!

Vaši Štvorkári

Koniec citátu

Prinášame aj fotografie z návštevy 4ky v Orange. Stalo sa tak v obchodnom dome Central, kde aktivisti v kostýmoch zvierat poukazovali na 4 najväčšie zlá telekomunikačného trhu. Zvieratá si to namierili aj pred predajňu oranžového operátora, kde protestovali s transparentmi v ruke.

4ka_Orange (3)_nowat

4ka_Orange (6)_nowat

4ka_Orange (7)_nowat

Stanovisko operátora Orange:

Zatiaľ, čo sa včera kolegovia z konkurencie hrali na zvieratká a mylne upozorňovali na neexistujúce problémy, my sme riešili pomoc Bruselu. Ich počin vnímame tak, že sa pravdepodobne chceli prísť inšpirovať tým, ako majú vyzerať predajne a ponuka naozajstného operátora. Avšak, keď videli, že to je kvalitatívne niekde inde, rovno sa otočili na labkách a odskackali, pripadne odplávali. Vnímame to tiež ako uznanie obľúbenosti značky Orange medzi Slovákmi, len škoda, že neprišli v čase, keď je obchodné centrum viac navštevované. Ako to tam naozaj vyzeralo, dokumentuje aj naše video.