Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Vytvorte si pohľadnicu s vlastným motívom a zdieľajte svoje letné zážitky s blízkymi. So službou Moja pohľadnica od Slovenskej pošty si môžete jednoducho a rýchlo vytvoriť jedinečnú pohľadnicu prostredníctvom mobilného telefónu alebo webu. Pošta pohľadnicu vytlačí a doručí zvolenému adresátovi v rámci Slovenska i do zahraničia.

Personalizovanú pohľadnicu si môžete vytvoriť cez stránku www.mojapohladnica.sk. Vybrať si môžete z troch rôznych formátov pohľadnice – A6 (klasická s rozmermi 150 x 100 mm), A5 (veľká s rozmermi 210 x 150 mm) a DL (podlhovastá s rozmermi 210 x 100 mm), pridáte vlastnú fotografiu alebo obrázok, prípadne využijete niektorú z pripravených šablón. Následne napíšete adresu adresáta, ktorého chcete pohľadnicou potešiť a text pozdravu. Po objednaní pohľadnice budete vyzvaný k úhrade, pričom zaplatiť môžete štandardnými platobnými kartami alebo prostredníctvom Poštovej karty. Po úspešnom zrealizovaní platby príde potvrdenie o úhrade sumy na e-mailovú adresu zadanú pri vytváraní objednávky. Slovenská pošta vytlačí pohľadnicu a zašle ju adresátovi v rámci Slovenska či do zahraničia.

Slovenská pošta pohľadnicu doručí v rámci celého Slovenska do 3 pracovných dní odo dňa objednania, pričom cena za doručenie je v prípade „klasického“ rozmeru 1,30 Eur a v prípade väčšej pohľadnice 1,50 Eur. Pohľadnicu je možné poslať aj na adresu v zahraničí; lehota doručenia a cena za takúto pohľadnicu závisí od krajiny, do ktorej je pohľadnica zaslaná. Poslať takúto originálnu pohľadnicu môžete z celého sveta cez mobilný telefón, tablet aj desktop. Podmienkou je internetové pripojenie. Na odoslanie nie je potrebná registrácia. Ak sa zaregistrujete, alebo prihlásite prostredníctvom Facebook alebo Google účtu, tak sa vám budú automaticky ukladať adresy odoslaných pohľadníc, vďaka čomu pri zasielaní ďalšej pohľadnice nemusíte prácne vypisovať celú adresu, ale vyberiete si príslušnú adresu zo zoznamu. Jednu pohľadnicu je možné poslať viacerým adresátom a v rámci jednej objednávky je možné vytvoriť viac pohľadníc. Bližšie informácie o službe sú na stránke www.mojapohladnica.sk.

Značky: