Potvrdené: Windows 7 stále dostáva antivírusové aktualizácie

0

Microsoft sľúbil ponechať aktívne aktualizácie pre antivírus a to zatiaľ platí.

Vyskúšali sme si to na našom systéme Windows 7. Program Windows Defender Antivirus dostal ďalšiu aktualizáciu. Vylepšení sa ale nedočkáte. Vo forme aj naďalej platnej ochrany je posielanie vírusových definícií. Šíria sa cez lokalitu Windows Update, pričom sťahovať sa dajú aj priamo cez antivírusový program.

Windows 7 updates

Aktualizácie pre antivírus budete vo Windows 7 stále dostávať

Aktualizácia je označená ako trvalá a nedá sa po inštalácii odstrániť. Toto oznámenie v jej popise je dané tým, že na jej šírenie používa Microsoft práve svoju aktualizačnú lokalitu. Tu ste v minulosti našli štandardné opravy a vylepšenia systému. Či ešte nejaké pribudnú, nie je známe.

Prečítajte si aj:

Prejdite na Windows 10 zadarmo

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>